درب بالابر معلق و تمام اتوماتیک + قیمت درب بالابر با بهترین قیمت در سایت ست لیفت


درب بالابر آویز و تمام اتوماتیک + قیمت درب بالابر با بهترین قیمت در سایت ست لیفت

به گزارش بازار کار طراحی داخلی Oyim Shahane: درب آسانسور این یکی از مهم ترین قسمت های هر آسانسور است. آیا می دانستید که هر آسانسور به طور متوسط ​​200000 بار در سال باز و بسته می شود؟ هر بار که آسانسور در یک طبقه توقف می کند، ورودی و درب آسانسور باید به طور موثر، روان و ایمن باز و بسته شود. در واقع بیش از 70 درصد مشکلات آسانسور مربوط به کارکرد درب است. درهای آسانسور علاوه بر عملکرد اصلی خود، نقش مهمی در طراحی زیبایی دارند، زیرا ورودی آسانسور اولین چیزی است که افراد هنگام ورود به راهرو آسانسور می بینند. برای اینکه بهترین تصمیم را در رابطه با عملکرد، طراحی و ایمنی آسانسور در ساختمان خود بگیرید، بهتر است با درب های لولایی آسانسور و درب های تمام اتوماتیک و تفاوت های آنها آشنا باشید.

درب آسانسور لولایی

درب آسانسور لولایی
درب آسانسور لولایی

درب آسانسور لولایی درب آسانسور دستی، درب اتاق آسانسور و درب غیر اتوماتیک نیز شناخته می شود. به همین دلیل به آن درب لولایی می گویند که مانند درهای معمولی دارای لولای مخصوص برای باز و بسته شدن است. این نوع درب، نوع درب طبقه آسانسور هر ساختمان است و در هر طبقه ثابت است و با آسانسور بالا و پایین نمی رود.

این نوع درب آسانسور یکی از انواع قدیمی درب آسانسور است که برای ساختمان های کوچک استفاده می شود. این درها معمولاً به صورت دستی باز یا بسته می شوند، اگرچه برخی از آنها فقط به صورت خودکار بسته می شوند. اکثر آسانسورهای قدیمی و کوچک از درهای لولایی دستی (مشابه درهای اتاق معمولی) استفاده می کنند. در حالی که در داخل برخی از آنها یک درب اتوماتیک کشویی یا یک درب قیچی کشویی برای ایمنی بیشتر وجود دارد. البته برخی از آنها فقط در هر طبقه دارای درب لولایی دستی یکسانی هستند.

برای درب های لولایی دستی، گاهی اوقات می توان درب را به صورت فنری درآورد تا دروازه را نتوان باز گذاشت، یا دروازه می تواند به طور خودکار با فشار دادن یک دکمه بسته شود و به درب اجازه می دهد زمانی که آسانسور به طبقه ای رسید باز شود.

ویژگی ها و ویژگی های درب آسانسور لولایی با کیفیت

 1. امکان باز شدن تا زاویه 110 درجه.
 2. عملکرد آن حفظ تنظیم درب و حمل آسان است.
 3. لولای اتوماتیک برای بستن پانل درب به تایل.
 4. پنل قابل تعویض است.
 5. دارای لولا، قفل، فنر، تنظیم درب، دیکتاتور و تست رنگ.
 6. استانداردهای لازم را داشته باشد.

درب آسانسور تمام اتوماتیک

هزینه درب آسانسور
هزینه درب آسانسور

استاندارد مدرن درب آسانسور، درب تمام اتوماتیک است. در واقع، هر ساختمان جدید دارای یک درب اتوماتیک است که توسط اپراتور درب نصب شده در بالای کابین آسانسور کنترل می شود. این گونه درب ها معمولا در مراکز خرید، فرودگاه ها، بیمارستان ها، مدارس، مغازه ها و غیره یافت می شوند. درب‌های اتوماتیک ویژگی‌های مختلفی را ارائه می‌کنند که درب‌های دستی نمی‌توانند از جمله تشخیص موانع، فعال‌سازی سنسور، کنترل سرعت، پیش‌باز کردن درب و ویژگی‌های تغذیه بی‌درنگ دوربین.

درب های تمام اتوماتیک هم به عنوان درب کف و هم به عنوان درب کابین آسانسور استفاده می شود.

انواع مختلفی از درب های تمام اتوماتیک آسانسور وجود دارد. از درب های تلسکوپی گرفته تا درهای کشویی و تاشو، سبک های زیادی وجود دارد که می توان از آنها برای استفاده بهینه در طیف گسترده ای از سازه ها استفاده کرد. ست لیفت به ارائه بهترین درب های بالابر لولایی و تمام اتوماتیک و قطعات مرتبط افتخار می کند. به عنوان یک تامین کننده مدرن قطعات آسانسور، ما بر روی سه نوع رایج درب اتوماتیک آسانسور تمرکز خواهیم کرد.

1. درب تمام اتوماتیک آسانسور تک سرعته

به احتمال زیاد با درب های کشویی تک آسانسور برخورد کرده اید که در آن یک یا دو پنل کشویی برای دسترسی به فضای داخلی کابین آسانسور وجود دارد. به طور معمول، اسلایدهای تک به یک طرف (راست یا چپ) یا خارج از مرکز باز می شوند تا در پشت پانل پشتی قرار بگیرند.

درب های آسانسور تک سرعته کشویی را می توان درب های جهانی با کاربردهای متعدد در نظر گرفت. طراحی ساده و حداقل قطعات متحرک، درب های کشویی تک سرعته را به یک افزودنی مفید برای ساختمان شما تبدیل می کند. با این حال، مهم است که توجه داشته باشید که فضای بیشتری برای جمع کردن درب مورد نیاز است. درب کشویی شما به دو برابر عرض خود نیاز دارد تا کاملا باز شود. در طراحی آسانسور تک کشو برای ساختمان باید ملاحظات آتش سوزی را نیز در نظر گرفت.

درب اتوماتیک آسانسور یک طرفه (چپ باز یا راست باز) با دو لت دارای ویژگی های زیر است:

 • مقرون به صرفه
 • حداقل قطعات متحرک
 • ورودی های کشویی تکی در سمت چپ یا راست آسانسور
 • یک در کشویی باید دو برابر عرض آن باشد تا کاملا باز شود.

درب اتوماتیک آسانسور دو لنگه مرکز بازشو تک سرعته دارای مشخصات زیر می باشد:

 • استفاده از دو پنل با سرعت یکسان
 • باز کردن درها از مرکز
 • پانل های در را به وسط دهانه حرکت دهید.

2. درب آسانسور دو سرعته تمام اتوماتیک

این درب ها برای ارائه عملیات باز شدن با سرعت بالا در حالی که فضای کمتری را نسبت به گزینه های تک سرعت اشغال می کنند مفید هستند. این نوع درب ها وقتی باز می شوند به یک طرف می لغزند و روی هم قرار می گیرند. مانند ورودی های تک اسلاید، می توانید دو سرعت دریافت کنید که در دو طرف یا در مرکز باز می شوند. هنگامی که در بسته است، یک پانل به نصف فاصله مورد نظر نزدیک می شود در حالی که پانل دوم شکاف را می پوشاند. از آنجا که پانل دوم باید جلوتر برود، اغلب به عنوان پانل درب سریع شناخته می شود. مزیت اصلی درب های آسانسور دو سرعته این است که تقریباً نیمی از فضایی را که کل عرض درب را اشغال می کند، اشغال می کند. درب های دو سرعته در سیستم های آسانسور خانگی و هر کاربرد دیگری که ممکن است فضا محدود باشد مفید است.

درب اتوماتیک آسانسور یک طرفه با دو لت (بازشو چپ یا راست) دارای مشخصات زیر می باشد:

 • در مقایسه با نمونه تک سرعته سرعت باز شدن بالایی دارد
 • عرض بازشو بیشتر از مدل تک سرعته دارد
 • سرعت بالاتر یکی از لات نسبت به دیگری
 • یک گزینه کارآمد در فضاهای کوچک در مقایسه با مدل تک سرعته، با توجه به اینکه تقریباً 1.5 برابر عرض آن را اشغال می کند.

درب اتوماتیک آسانسور دو بال مرکز بازشو دو سرعته دارای ویژگی های زیر می باشد:

 • چرخه باز و بسته شدن درب سریعتر از مدل تک سرعته
 • صرفه جویی در زمان برای افرادی که از این نوع آسانسور استفاده می کنند
 • پانل های در را به وسط دهانه حرکت دهید

3. درب سه سرعته آسانسور تمام اتوماتیک

این نوع طراحی از سه پنل تشکیل شده است که همگی در هنگام باز یا بسته شدن کشیده و فشرده می شوند تا امکان افزایش سرعت و کارایی دسترسی به داخل و خارج کابین فراهم شود. سه گزینه سرعت وجود دارد که برای نیازهای بلندتر یا برای افراد با نیازهای خاص مفید است. اگر دکل بزرگی دارید، به احتمال زیاد یک سیستم سه سرعته را برای بهترین نتیجه در نظر خواهید گرفت.

ویژگی ها و ویژگی های درب های تمام اتوماتیک آسانسور با کیفیت بالا

 1. دارای ویژگی سیم کشی آسان است.
 2. تنظیماتی برای باز و بسته کردن درب وجود دارد.
 3. قدرت موتور را می توان با توجه به فرکانس استفاده تنظیم کرد.
 4. موتور باید نوع مناسبی از گیربکس رمزگذار باشد.
 5. دارای تنظیمات گرد برای باز کردن لات ها.
 6. برخی از انواع آن که برای نصب نیاز به کمان دارد، نوع بازوی مکانیکی کمان است.
 7. استانداردهای لازم را داشته باشد.
 8. گارانتی مناسبی داره
 9. قیمت مناسبی دارد.

تفاوت و شباهت درب های لولایی و تمام اتوماتیک آسانسور

مهم ترین تفاوت درب آسانسور لولایی و تمام اتوماتیک، اتوماتیک بودن و غیر اتوماتیک بودن آنهاست. درب لولایی آسانسور مانند درب های معمولی به صورت دستی باز و بسته می شود اما درب اتوماتیک با استفاده از اپراتور نصب شده در آسانسور بدون دخالت دست باز و بسته می شود.

تفاوت دیگر این است که درب آسانسور لولایی فقط در طبقات قابل نصب است، در حالی که درب آسانسور تمام اتوماتیک را می توان به عنوان درب طبقه و همچنین درب کابین نصب کرد. البته این مورد را نیز می توان یکی از شباهت های آن به حساب آورد، به این معنا که هر دو نوع درب را می توان بر روی درب خروجی آسانسور یا درب طبقه نصب کرد.

تفاوت اصلی این دو نوع درب آسانسور در تجهیزات مورد نیاز، فضای مورد نیاز و ظاهر آنهاست.

بهترین کیفیت درب بالابر با بهترین قیمت در سایت ست لیفت

هزینه درب آسانسور
هزینه درب آسانسور

بهترین و با کیفیت ترین درب لولایی و درب بالابر تمام اتوماتیک با بهترین قیمت در سایت www.setlift.com قابل ارائه می باشد. در نظر داشته باشید که علاوه بر کیفیت درب آسانسور، نصب حرفه ای و استاندارد آن نیز بسیار مهم است. اکنون که زمان یافتن راه حل مناسب برای دسترسی ایمن و سریع به طبقات ساختمان است، سایت Setlift اینجاست تا به شما کمک کند! کارشناسان حرفه ای، با تجربه و مشتاق ما در خدمت شما هستند تا قطعات و اجزای آسانسور تجاری و مسکونی را ارائه دهند تا تجربه ای مطمئن و قابل اعتماد ایجاد کنند که مطمئناً کارمندان، مهمانان و ساکنان ساختمان شما را تحت تاثیر قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش قطعات آسانسور امروز با ست لیفت و خرید پله برقی به سایت ستاره فراز نما به آدرس www.fnslift.com لطفا ببینید.

توجه: این مقاله یک گزارش تبلیغاتی است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید