دختر شهید احمدلو شباهت زیادی به پدر بازیگرش در جشن تولدش دارد


شهید احمدلو بازیگر و کارگردان معروف کشورمان است که از طریق پدرش محمدولی احمدلو که او هم بازیگر بود وارد این عرصه شد. او عکسی از دخترش در اینستاگرامش منتشر کرد و تولد دخترش را تبریک گفت. در ایران فور فان عکس دختر شهید احمدلو را مشاهده می کنید

عکس دختر شهید احمدلو

شهید احمدلو با انتشار عکس زیر نوشت:

دوستت دارم دخترم
تولدت مبارک
تو بهترین قدم های خدا در زندگی من هستی عزیزم

دختر شهید احمدلوعکس دختر شهید احمدلو

درباره شهید احمدلو بیشتر بدانید

شهید احمدلو، (زاده ۱۲ شهریور ۱۳۵۳) در تهران، بازیگر، نویسنده، معلم و کارگردان سینما و تلویزیون است و پدرش محمدولی احمدلو بازیگر سینما و مدیر تامین تئاتر مجرب است. او فارغ التحصیل رشته چاپ از دانشکده هنرهای تجسمی پسران و لیسانس نقاشی از دانشکده هنر و معماری است. به دلیل حضور پدرش در سینما، برای اولین بار در فیلم صربی – 1367 مسعود کیمیایی بازی کرد و این اولین تجربه او در عرصه سینما بود.

دختر شهید احمدلوهمسر و دختر شهید احمدلو

سپس در دو فیلم مهم دیگر کیمیایی که به عنوان بازیگر برگزیده منتقدان همان سال شناخته شد به ایفای نقش پرداخت و به صورت حرفه ای به کار خود ادامه داد. او با کارگردانان مطرحی چون: ساموئل خاچیکیان و ناصر تکوایی کار کرده است. او از سال ۱۳۷۲ با ساخت فیلم کوتاه «سیاهی لشکر» که چهار جایزه اول اولین جشنواره بین المللی سوره را از آن خود کرد، به استعدادی درخشان تبدیل شد و عنوان جوان ترین کارگردان سینمای ایران را به خود اختصاص داد.

یک کارگردان معروفیک کارگردان معروف

سپس به سینما می رود. او فیلم های کوتاه زیادی خلق کرده است که برخی از آنها جوایزی را از جشنواره های معتبر داخلی و خارجی دریافت کرده اند. شهید پس از مدتی تصمیم به ساخت پشت صحنه یک فیلم گرفت و فیلم پس از سکوت را ساخت که پشت صحنه فیلم کاغذ بدون خط ساخته ناصر تقوایی است.

او اولین کارگردان ایرانی بود که در پشت صحنه یک فیلم،
این فیلم یک فیلم تخیلی می‌سازد و منتقدان و تماشاگران سینما از آن استقبال می‌کنند.

اینستاگرام و ویکی پدیا

دیدگاهتان را بنویسید