خشم شدید کهان ساخته علی دایی، احسان کرمی و کتایون ریاحی


خشم شدید کهان ساخته علی دایی، احسان کرمی و کتایون ریاحی

به گزارش مردم سالاری آنلاین، کیهان نوشت: آن بازیگری که علیرغم اینکه ثابت کرد مرگ افرادی مانند نیکا و سارینا و… ربطی به اغتشاشات ندارد و با تغذیه دروغ های بی بی سی فارسی و بین المللی خود را مادر آن افراد خواند. او الان کجاست؟ آیا می تواند به چشمان یتیمان شهدای امنیت و بازماندگان حادثه تروریستی حرم شاهچراگ نگاه کند؟ آیا او حق دارد با آنها همدردی کند؟
بانویی که با تحریک و تشویق جوانان، تایید دروغ های رسانه های ضدانقلاب مبنی بر مرگ مهسا امینی و در حین انعکاس خیال پردازی های زمخت او، برخلاف زلیخا، این بار با رفع حجاب، از دوران پیری به جوانی می گذرد و زیبایی ضربه؟
میهن پرستی که در مراسم عروسی یک خواننده پورن در حالی که برای قربانیان متروپل و ضرب و شتم رژیم اشک تمساح می ریخت رقصید و اکنون در شبکه ماهواره ای معاند تجارت می کند، می خواند و کیف می کند و برای مهسا ماهیگیری می کند. مرگ، حالا جرات همدردی با مردم ایران در حادثه تروریستی اخیر را دارد؟
آن آقایان گل و سلطان دریبل که فقط یا… در بازی دشمن با مردم ایران گرفتار شدند و به دشمن پاس گل دادند و خودشان دریبل زدند و به شورش دامن زدند و اظهار نظرهای غیرواقعی کردند و مردم را تحریک کردند. ندارند
چرا کسانی که مرگ تلخ اما طبیعی را به عنوان قتل و جنایت برای ایجاد آشوب در کشور جعل کردند و حامیان این دروغ، اکنون در برابر شهادت 15 مرد و زن و کودک بی گناه سکوت کرده اند؟
آن معدود دانشجویی که چند روزی است بدون اینکه بدانند دشمن دست نشانده بوده اند و با بهانه های کودکانه، دانشگاه را با کافه تریا اشتباه گرفته اند و هوس غذای مخلوط کرده اند. آیا ندیدند که نام دکتر سید فرید الدین معصومی، جوان نخبه در حوزه انرژی و برق در میان شهدای حادثه تروریستی شاهچراغ بوده است؟
و اما کسانی که شعارهای اغواکننده ای مانند “زن، زندگی، آزادی” سر می دادند یا روسری بر چوب می بستند و در خیابان و میل پست خود می خواندند و می خواندند، آیا تصاویر زنان غرق در خون را در شاهچراغ دیده اند. حرم، آن تروریست چگونه نیروی دل برگرفته از فضای هرج و مرج، جان و فرزندان این زنان را گرفت؟
فقط یک تروریست تکفیری بود، اما اگر خدای ناکرده با از دست دادن امنیت، تروریست های تکفیری که بدترین جنایات را علیه زنان و کودکان و همه اقشار مردم سوریه و عراق مرتکب شدند وارد این سرزمین امن شوند، آیا جا خواهد بود. برای این شعارها و شعارهای فریبکارانه اگر رشادت های شهدای مدافع حرم و سردار شهیدمان حاج قاسم سلیمانی و تکفیری ها نبودند، نه مهسا، نه نیکا، نه سارینا و نه هیچ زن و دختری اجازه ورود به این سرزمین را نداشتند. در آن کشور امن نبود و همه به بردگی و اسارت می رفتند.

دیدگاهتان را بنویسید