جواهرات و هر الماسی را برای بازی در 3 دقیقه بخرید


طبق گزارش آگهی: امکان خرید الماس یا جواهرات از وب سایت های بازی های مختلف در سریع ترین زمان ممکن برای تمامی آپدیت های گوشی اندروید و iOS وجود دارد. با توجه به بازی مورد نظر و پیشرفت خود در بازی می توانید فرصت های خود را افزایش داده و با تبدیل جواهرات یا الماس به پیشرفت خود در بازی سرعت ببخشید. اگر برای پیشروی در بازی عجله دارید، می توانید با خرید جواهرات به خواسته های خود برسید.

15روش های مختلف برای خرید الماس یا سنگ های قیمتی

خرید الماس بازی به روش های مختلف امکان پذیر است. به راحتی می توانید بسته های پیشنهادی و پیشنهادات خرید هفتگی را با اطلاعات حساب بازی یا شناسه خود تهیه کنید. به عنوان مثال بسته خرید هفتگی فری فایر جم گاهی به گیمرها پیشنهاد می شود و این بسته در بازه زمانی مشخص برای فروش در دسترس است. اگر همیشه یک سایت معتبر را بررسی کنید، می توانید از فرصت استفاده کرده و بسته های بسیار ارزان را دریافت کنید.

خرید جم با شناسه

برای خرید انواع الماس یا نگین می توانید از طریق مراحل خرید با شناسه و تنها با مراجعه به نام کاربری خود با مراجعه به وب سایت های معتبر حساب خود را شارژ کنید. البته در خرید جم فری فایر با آیدی توجه داشته باشید که قیمت جم نسبت به سایر بازی ها بیشتر است. لازم به ذکر است که سرعت بدست آوردن مربا در این روش نسبت به سایر روش ها بیشتر است. اگر قصد خرید جم با آیدی را با قیمت بسیار پایین دارید، باید با قسمت پشتیبانی آنلاین سایت آسان جم هماهنگ کنید و در اسرع وقت خرید خود را تکمیل کنید.

خرید از طریق حساب کاربری

با این روش خرید، اطلاعات حساب شما باید مطابق با مشخصات اکانت درون بازی در اختیار سایت قرار گیرد. یعنی طبق جیمیل یا اکانت می توانید با اتصال به سرور خرید خود را انجام دهید که در حال حاضر پرکاربردترین روش است. این روش خرید نسبت به روش قبلی قیمت های بسیار پایینی دارد. بروز مشکلات در این روش بسیار کمتر است و به همین دلیل است که بسیاری از گیمرها از این روش استفاده می کنند.

16زمان خرید و واریز

فرآیند خرید انواع الماس و جواهرات در صورتی که به درستی انجام شود در کمتر از 3 دقیقه در بازی از بازیکن شارژ می شود و کاربر به راحتی می تواند از آن استفاده کند. در اکثر بازی‌ها، بسته‌های پیشنهادی گاهی به صورت پیشنهادات روزانه و هفتگی ارائه می‌شوند. این پیشنهاد خرید هفتگی فری فایر تنها برای چند ساعت اعتبار دارد و ارائه این روش خرید بسیار کاربردی و راحت است.

الماس بخر

برای خرید الماس می توانید از طریق وب سایت های مختلف بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید و طبق فرم داده شده اطلاعات مورد نیاز را پر کنید و در نهایت هزینه را پرداخت کنید کالای خریداری شده خود را در بازی فعال کنید.

خرید غیر مستقیم جم

همانطور که تا کنون متوجه شدید، به دلیل تحریم ها و ارزش پولی ایران، اکثر بازیکنان قادر به خرید ارز درون بازی از طریق درگاه های داخلی نخواهند بود، بنابراین فرآیند پرداخت به صورت غیر مستقیم انجام می شود.

خرید انواع الماس و همچنین خرید Gem Clash، خرید Gem Clash Royale، خرید Gem Brawl Stars و بسیاری موارد دیگر به راحتی از طریق وب سایت های معتبر به مشتریان ارائه می شود.

سایت خرید جم بازی

امروزه به دلیل وجود وب سایت های زیاد، اعتماد به یک مجموعه بسیار سخت است، اما سایت آسان جم دارای نماد الکترونیکی اعتماد و پشتیبانی سریع در بازی های آنلاین است. خدمات واریز فوری و آنی جام با اطلاعات شناسه یا حساب ارائه می شود.

کارت هدیه

خرید الماس با گیفت کارت گوگل پلی نیز آسان است. با خرید گیفت کارت می توانید به روند خرید شیرینی ارزان قیمت سرعت ببخشید. البته توجه داشته باشید که امکان بلاک برای ایرانی ها وجود دارد.

توجه: این آگهی یک آگهی رپورتاژ است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید