جهش درآمد و سودآوری در تپسی


اخبار بورسا:

شرکت پیشگام فناوری و فناوری آرامیس در گزارش فعالیت ماهانه خود که در شهریور 1401 در سامانه کدال به اطلاع سهامداران خود رساند، توانست به درآمد عملیاتی 52 میلیارد تومانی دست یابد که مجموع این درآمد ماهانه از محل فروش و ارائه خدمات بوده است.

«تپسی» در 6 ماهه نخست امسال موفق به کسب درآمد تجمعی 256 میلیارد تومانی از محل فروش و خدمات شد. این شرکت نوپا در گزارش ماهانه خود سرمایه ثبتی خود را 117 میلیارد تومان اعلام کرد که درآمد ماهیانه «تپسی» در شهریور ماه 23 درصد بیشتر از میانگین درآمد ثبت شده در 5 ماه از ابتدای سال 96 است. سال مالی

حفظ درآمد تپسی در بالا

تپسی در شهریورماه نیز مانند 4 ماه گذشته روند صعودی خود را حفظ کرد و نسبت به ماه گذشته 1 درصد افزایش درآمد کسب کرد که این روند صعودی نسبت به سال مالی گذشته ادامه داشت و 155 درصد افزایش درآمد عملیاتی خود را نسبت به سال گذشته شاهد بود. در سپتامبر.

این استارتاپ در ۶ ماه گذشته از ابتدای سال مالی تاکنون در مجموع به ۲۵۶ تومان درآمد رسیده است، بنابراین با رشد درآمدی ۱۳۹ درصدی از مبلغ ۱۰۷ میلیارد تومان به این میزان رسیده است.

شهریور ماه سال مالی گذشته توانسته به 161 افزایش یابد، درآمدی که شرکت پیشگام فناوری و دانش آرامیس از قسمت کمیسیون شناسایی کرده است شامل 96 درصد درآمد ماهانه بوده و مابقی درآمد توسط این شرکت استارتاپ متعلق به تلفن ثبت شده است. خدمات، در پس زمینه سفیران سفیران مختلف از دیگر درآمدهای عملیاتی هستند.

همان طور که گفته شد درآمد اصلی «تپسی» متعلق به کمیسیون دریافتی از سفرا است و سپس اداره «تلفن» موفق به کسب درآمدی معادل یک میلیارد و 505 میلیون تومان شد.

نکته مهمی که در این ماه مشاهده می کنیم این است که «تپسی» در سال مالی منتهی به اسفند 1300 توانسته است در مجموع 266 میلیارد تومان درآمد کسب کند که نکته قابل توجه در 6 ماهه اول سال مالی منتهی به اسفند 1300 است. تپسی توانسته تقریباً درآمدی را که در سال مالی گذشته شناسایی کرده بود با 96 درصد افزایش به ارمغان بیاورد.

تا پایان سال 1400، پیشگامان فناوری و دانش آرامیس، سفیران شرکت، 16 شهر را در بین استان های کشور تحت پوشش قرار دادند، اما; در پایان سپتامبر 1401 تعداد آنها به 29 شهر رسید و نشان دهنده افزایش 2 برابری در ارائه خدمات به مشتریان است.

چشم انداز این شرکت بیان می کند که تا پایان سال جاری، 2 تا 3 سرویس جدید به مجموعه اضافه خواهد شد که برنامه ریزی هایی برای تبدیل شدن به یک برنامه فوق العاده و ادامه گسترش جغرافیایی دارد.

پایان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید