جشنواره تابستانی برنامه نویسی پایتون برای نوجوانان و جوانانبه گزارش روابط عمومی ایرانسل، جشنواره تابستانی امسال با سه موضوع «برنامه نویسی پایتون»، «دانش شناسی با پایتون» و «پایتون برای نوجوانان» توسط آکادمی ایرانسل از تاریخ 18 لغایت 30 مرداد ماه 1401 برگزار می شود تا دانش آموزان بتوانند پایتون را از صفر بیاموزند. برای دریافت آموزش های پیشرفته و آماده شدن برای ورود به دنیای تجارت.

پایتون اولین قدم به دنیای شگفت انگیز هوش مصنوعی، یادگیری عمیق و بینایی ماشین است. آکادمی ایرانسل با توجه به گسترش روزافزون “هوش مصنوعی” در صنعت نرم افزار و اهمیت و کاربرد این رشته در تجارت مدرن ایران و جهان اقدام به تدارک دوره های برنامه نویسی برای گروه های سنی نوجوانان و بزرگسالان نموده است. که علاقه مندان در هر سطحی می توانند برای کسب این مهارت پرداخت کنند.

دوره های پایتون آکادمی ایرانسل به گونه ای طراحی شده است که مخاطبان می توانند پایتون را از ابتدا تا پیشرفته بیاموزند و سپس با راهنمایی مدرسان از بین دو گزینه «یادگیری عمیق» یا «جانگو» گرایش مورد علاقه خود را انتخاب کنند. زیرا موفق ترین برنامه نویسان افرادی هستند که از سنین پایین شروع به یادگیری برنامه نویسی کرده اند. در همین راستا آکادمی ایرانسل دوره های برنامه نویسی را با زیرساختی منحصربفرد برای تسلط بر برخی از مهم ترین مهارت های مورد نیاز در دنیای جوان امروز و فردا تدارک دیده است.

این بوت کمپ توسط آکادمی ایرانسل و آزمایشگاه های ایرانسل برگزار می شود و شرکت های همکار یکی از مقاصد احتمالی فارغ التحصیلان این بوت کمپ می باشد.

گروه ایرانسل لبز از سال 1397 به منظور تعمیق ارتباط ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، با جامعه دانشگاهی و حمایت از مراکز تحقیقاتی، استارت آپ ها و شرکت های فناوری و با ماموریت انجام فعالیت های تحقیق و توسعه، نوآوری و تجاری سازی. در حوزه شبکه های ارتباطی و فناوری اطلاعات و کسب و کارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و تحقیقاتی داخل و خارج از کشور اعم از دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و شرکت های فناور به منظور رفع نیازهای موجود در کشور ایجاد شده است. بازار ICT

چشم انداز این گروه پیشرو بودن در توسعه منابع انسانی و زیرساخت های پژوهشی اقتصاد دانش بنیان در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و دستیابی به جایگاه یک شرکت ملی پیشرو در زمینه تولید محصولات و خدمات در این زمینه و «دپارتمان تحقیق و توسعه»، «مرکز نوآوری ایرانسل» و «آکادمی ایرانسل» از بخش‌های اصلی آن است.

ایرانسل اولین ارائه دهنده 5G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران با راه اندازی این مجموعه قصد دارد در راستای گسترش خدمات متنوع و توسعه سبک زندگی دیجیتال و ایجاد آینده ای همگام با توسعه دنیای دیجیتال حرکت کند. خلق کردن برای قدردانی کردن

دیدگاهتان را بنویسید