«تپسی» از سرویس «پرداخت اعتباری» رونمایی کرد.


اخبار بورسا:

تپسی در جدیدترین اقدام خود از سرویس پرداخت اعتباری (BNP) رونمایی کرد. سرویس پرداخت اعتباری تپسی به هر کاربر این امکان را می دهد که تا سقف 400 هزار تومان از خدمات تپسی استفاده کند و هزینه سفر خود را در پایان ماه یکباره پرداخت کند. در آینده با توجه به میزان مصرف مصرف کننده و همچنین محاسبه خوب در تسویه بدهی، امکان افزایش سقف اعتبار برای مصرف کنندگان وجود خواهد داشت.

با اضافه شدن این سرویس از یک سو سهولت استفاده کاربران از خدمات تپسی افزایش یافته و از سوی دیگر به دلیل وجود صورتحساب درون برنامه ای و تمایل مردم به استفاده از اعتبار موجود، وفاداری کاربران و حجم استفاده از سرویس نیز افزایش می یابد و طبیعتاً کاربران جدیدی از طریق این سرویس جذب خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی تپسی، امکان استفاده از «پرداخت اعتباری» در این مرحله در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته و به تدریج در اختیار کاربران بیشتری قرار خواهد گرفت. سرویس پرداخت اعتباری یکی از پیشرفته ترین خدمات در زمینه پرداخت است و به کاربران این امکان را می دهد تا بدون پرداخت پول در محل، خرید خود را انجام دهند.

تپسی که در خرداد و مهر امسال به ترتیب 5 و 10 درصد از سهام خود را به سهامداران حرفه ای و صندوق های حقوقی عرضه کرده بود، پیش از این در آخرین کنفرانس خبری خود اعلام کرده بود که به یک ابر اپلیکیشن تبدیل می شود و وارد عرصه های مختلفی مانند فین تک می شود. اکنون به نظر می رسد که پرداخت وام اولین قدم در ارائه این خدمات باشد.

پایان مقاله