تقسیم سود قابل توجه فولاد مبارکه اصفهان در مجمع عمومی


توزیع چشمگیر سود مجمع عمومی فولاد مبارکه اصفهان + اخبار بورس

اخبار بورسا:

شرکت فولاد مبارکه اصفهان در تاریخ 20 مرداد 1401 مجمع عمومی عادی سالیانه خود را برگزار کرد که در پایان اسفند 1400 خاتمه یافت که با تقسیم سود نقدی نزدیک به 50 هزار میلیارد تومان معادل 170 تومان به ازای هر سهم به پایان رسید.

این تقسیم سود نقدی فولاد مبارکه اصفهان برای سهامداران پرشمار این شرکت فولادی چشمگیر و اتفاق بزرگی بود و علاوه بر آن در مجمع فوق العاده نیز مقرر شد 80.88 درصد سرمایه این شرکت افزایش یابد، این افزایش. سرمایه از محل سود انباشته منتقل می شود.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد مبارکه اصفهان مربوط به بررسی سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه 1400 بود که در دو حالت حضوری و آنلاین برگزار شد و میزان حضور در این مجمع معادل 74.7 درصد بود. صورت مالی این شرکت فولادی توسط سهامداران و با حداکثر رای ممکن به تصویب رسید.

سرمایه قبلی شرکت فولاد مبارکه اصفهان معادل 29 هزار و 300 میلیارد تومان بود که هم اکنون با افزایش 80.88 درصدی به 53 هزار میلیارد تومان رسیده است که این افزایش سرمایه از محل سود انباشته بوده و این افزایش سرمایه به منظور تأسیس الف صورت گرفته است. نیروگاه 914 وات برای خرید 50 دستگاه لکوموتیو و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه گذاری بود.

مدیرعامل این شرکت فولاد مبارکه اصفهان در جلسه ای که شرکت فولاد مبارکه اصفهان برگزار کرد، نشان داد که 27 رکورد کسب کرده اند و از حد نرمال عبور کرده اند و برای 3 سال آینده برنامه هایی را در نظر گرفته است که برای آن 186 هزار میلیارد تومان هزینه می شود. گزینه ها تنظیم شد.

وی خاطرنشان کرد: ساخت 5 پروژه بزرگ را با سرمایه گذاری 40 هزار میلیارد تومانی آغاز کرده اند و در این راستا تفاهم نامه هایی نیز با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، راه آهن جمهوری اسلامی ایران و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در مسیر تکمیل این پروژه ها گامی رو به جلو برداشت و با پیگیری اهداف تعیین شده در سند 20 ساله صنعت کشور، تمام توان و تلاش خود را برای افزایش تولید به کار گرفت تا اطمینان حاصل شود. ادامه روند افزایشی و رفع نیاز بیش از 3500 شرکت و صنعت راهبردی از جمله خودروسازی، لوازم خانگی، لوله و پروفیل، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی پیشرانان اقتصاد غیرنفتی هستند.

آمار و عملکرد فولاد مبارکه نشان می دهد که در سال جاری با مدیریت، برنامه ریزی و بهره برداری از پروژه های متعدد با حداکثر انرژی و توان، علیرغم محدودیت های اسمز معکوس ثانویه RO و ایجاد واحد گاززدایی و کربن زدایی، امکان تولید فولادهای الکترونیکی در کنار هم وجود دارد. با کاهش مصرف آب قادر به رقابت با سایر تولیدکنندگان معروف فولاد در دنیا باشد.

طیب نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان ادامه داد: این شرکت فولاد در سال های اخیر توانسته است بیش از 100 هزار قطعه و تجهیزات را جانمایی کند و با حمایت شرکت های دانش بنیان، این رویدادها بخشی از تمایز مبارکه است. فولاد که منطبق بر خودکفایی بیش از حد در صنعت است این همان فولاد کشور است.

این شرکت در اولین ماه سال مالی موفق به ثبت رکورد جدیدی شد و آن تولید روزانه در شرکت بود، این شرکت در ایجاد اشتغال پایدار برای 350 هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم نقش داشت.

شرکت فولاد مبارکه اصفهان سعی کرد متولی واقعی سهامداران خود باشد، شرکت فولاد مبارکه اصفهان از فروش محصولات خود در بازار خارجی 137 میلیارد تومان و 32 هزار میلیارد تومان و به ترتیب 88 و 88 میلیارد تومان درآمد کسب کرد. او در این مدت 66 درصد را شناسایی کرده است.

تامین مواد معدنی پایدار یکی از مسائل و چالش های عمده ای است که فولاد مبارکه اصفهان با آن دست و پنجه نرم می کند و از طریق ارزیابی و اکتشاف پهنه های معدنی و تامین و تامین مواد معدنی، اقدامات ارزنده ای در ارزیابی و کشف پهنه های معدنی به منظور تامین پایدار داشته است. فرآوری سنگ آهن

پایان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید