تشک های خود را درست نکنید


تشک های خود را درست نکنید

به گزارش دموکراسی آنلاین به نقل از آرگوس، یک کارشناس می گوید صبح ها نباید رختخواب خود را مرتب کنید! او در مورد تأثیر وحشتناکی که این می تواند روی شما داشته باشد هشدار داد و گفت که صبح قبل از مرتب کردن تخت ها اجازه دهید کمی «نفس بکشند».
در شب، ملحفه‌های گرم و مرطوب گرد و غبار را جذب می‌کنند و صبح بعد از مرتب شدن تخت در رختخواب محبوس می‌شوند. خانم D معتقد است که پس از بیدار شدن از خواب، باید پوشش ها را برای مدتی به سمت بالا بکشید تا هوا بین آنها حرکت کند.
این کارشناس بهداشت تصریح کرد: شب‌ها نه تنها عرق می‌کنیم، بلکه سلول‌های پوستمان می‌ریزد و این آهن‌ربایی برای گرد و غبار و ساس است. آنها مناطق مرطوب و گرم را دوست دارند.
برخی فکر می کنند در زمستان به دلیل سردی هوا این کار لازم نیست، اما تمام آن روزها گرما روشن است و این موجودات را جذب می کنند. بنابراین با مرتب کردن تخت خود هر روز صبح، تمام رطوبت و موجودات کوچک را به دام می اندازید و به رشد آنها کمک می کنید. ترسناک به نظر می رسد، اما واقعیت دارد.
اتاق خواب مرتب به ما کمک می کند تا احساس شادابی کنیم، اما اگر وقت ندارید یک ساعت را روی تخت خود بگذرانید، آن را به حال خود رها کنید و وقتی به خانه رسیدید آن را مرتب کنید. این به حرکت هوا و توقف رشد این موجودات مضر کمک می کند.
منبع: همشهری

دیدگاهتان را بنویسید