تحویل مرغ منجمد در سامانه “ستکاوا”.


تحویل مرغ منجمد در سیستم

اخبار بورسا: کمال ربانی زاده رئیس رصدخانه کشاورزی گفت: از امروز سه شنبه مرغ منجمد با قیمت مصوب کیلویی 40 هزار تومان از تامین کننده اصلی در سامانه ستکاوا یا سامانه هوشمند توزیع محصولات کشاورزی به فروشگاه های پروتئینی زنجیره ای تحویل داده می شود. فروشگاه ها و میادین میوه و تره بار اعضای این سامانه می توانند خرید خود را در تهران انجام دهند.

وی افزود: مرغ منجمد با قیمت کیلویی 45 هزار تومان به دست مصرف کنندگان می رسد و مرغ گرم در این سامانه با قیمت مصوب سازمان جنایی به فروش می رسد.

ربانی زاده تصریح کرد: این اقدام به منظور تنظیم بازار، کنترل قیمت و حذف واسطه های غیرضروری انجام می شود و تمامی مراحل تحویل، تولید، توزیع به مصرف کننده هر لحظه از طریق سامانه ستکاوا رصد و رصد می شود.

وی با بیان اینکه تاکنون اسامی نزدیک به 4000 مغازه پروتئین فروشی در استان تهران را فهرست کرده ایم، خاطرنشان کرد: از این تعداد بیش از 1000 مغازه پروتئین فروشی در سطح شهر و همچنین تعدادی فروشگاه زنجیره ای و مغازه در میدان میوه و تره بار. ، دارای مشخصات کامل و تایید شده می باشد و در سامانه ستکاوا ثبت شده است که می توانند از طریق این سامانه ادعای خرید مرغ منجمد و مرغ گرم را داشته باشند.

رئیس ستاد رصد کشاورزی ادامه داد: شرکت پشتیبانی امور دام نیز مرغ منجمد را به صورت عمده و با توجه به تقاضا و کشش بازار از طریق سامانه ستکاوا عرضه می کند.

وی تصریح کرد: به مرور زمان تامین اصلی سایر محصولات اساسی مانند برنج، شکر و روغن نیز از طریق سامانه ستکاوا انجام می شود.

در همین حال ربانی زاده گفت: سایر فروشگاه های پروتئینی یا فروشگاه های زنجیره ای نیز می توانند درخواست و مشخصات کامل خود را به ادمین این سامانه ارسال کنند.

وی گفت: در فازهای بعدی عرضه عمده مرغ منجمد و گرم به فروشگاه های پروتئینی و زنجیره ای سایر استان های کشور اعمال می شود.

دیدگاهتان را بنویسید