برگزاری هفتمین مزایده الکترونیکی املاک


برگزاری هفتمین مزایده الکترونیکی املاک

اخبار بورسا: سعید گلمی باقی، معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملک شده گفت: سازمان جمع آوری و فروش اموال تملک شده در نظر دارد با استفاده از دولت اقدام به فروش کالاهای تحت مدیریت خود کند. سیستم حراج الکترونیکی

وی ادامه داد: داوطلبان می توانند از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه (11 آبان 1401) تا ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه (18 آبان 1401) برای اطلاع از فهرست کالاها، شرایط مزایده و اطلاع از شرایط مزایده به سایت اینترنتی مزایده الکترونیکی مراجعه کنند. برای ارائه پیشنهادات

گلمی افزود: داوطلبان باید برای ثبت نام و دریافت گواهی امضای الکترونیکی (توکن) به دفاتر ثبت رسمی اسناد سراسر کشور مراجعه کنند.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال تملک شده تصریح کرد: مزایده صرفاً از طریق سامانه مزایده الکترونیکی دولت به نشانی فوق انجام می شود و پیشنهاد قیمت نیز در بدین ترتیب کلیه شرکت کنندگان در مزایده می توانند با امضای الکترونیکی اقدام به ثبت پروپوزال نمایند.

وی گفت: ثبت پیشنهاد قیمت در سامانه مذکور تا ساعت 24 روز چهارشنبه (18 آبان 1401) امکان پذیر است و همراه داشتن کد ملی برای اشخاص حقیقی و کد اقتصادی برای اشخاص حقوقی به همراه شماره حساب الزامی است. که از طریق اینترنت برای داوطلبان شرکت در مزایده قابل استفاده است.

غلامی افزود: جزئیات اقلام مزایده در آدرس اینترنتی فوق قابل مشاهده است و در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 14 می توانید کالاهای مزایده شده را مشاهده کنید.

وی تاکید کرد: با توجه به تنوع محصولات ارائه شده در مزایده، مناقصه گران باید قبل از ارائه پیشنهاد از کالای مورد نظر بازدید کنند.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان جمع آوری و فروش اموال، زمان رمزگشایی پیشنهادات را ساعت 10:00 روز یکشنبه (31 آبان 1401) اعلام کرد و گفت: رمزگشایی مزایده الکترونیکی 262 با حضور اعضای فروش سازمان جمع آوری و فروش اموال در محل سازمان، مرکز تشکیل و برندگان معرفی می شوند.

گلمی خاطرنشان کرد: برای کسب اطلاعات بیشتر، شرکت در مزایده الکترونیکی 262 و مشاهده تلفن و آدرس ادارات کل استان های سازمان اموال و املاک و در صورت تمایل به ارائه انتقاد، پیشنهاد یا شکایات می توانند با واحد ارتباط تماس بگیرند. سامانه سازمان به شماره تلفن 27652198-021.

دیدگاهتان را بنویسید