برخورد عجیب مامور نیروی ویژه با دخترانی که کشف حجاب کردند


دختران ایرانی که این روزها مورد توجه اکثر معترضان قرار گرفته اند، برای جلوگیری از این رفتارهای انحرافی مورد هدف نیروهای ویژه قرار می گیرند. برخورد عجیب مامور نیروی ویژه با دخترانی که در ایران فور فان کشف حجاب نوجوانی کردند را ببینید.

مامور نیروهای ویژه

در جریان اغتشاشات، یکی از ماموران SWAT با دخترانی که کشف حجاب کردند که اکثر آنها 12 ساله بودند صحبت کرد و آنها را متقاعد کرد که نباید ابزار دست عده ای شوند. در جریان اغتشاشات یکی از افسران یگان ویژه با دخترانی که بیشترشان 12 ساله کشف حجاب کردند صحبت کرد و آنها را متقاعد کرد که نباید ابزار دست عده ای شوند و اجازه ندهند دیگران اسباب بازی بسازند. از آنها

برخورد عجیب مامور نیروی ویژه با دخترانی که کشف حجاب کردندبرخورد عجیب مامور نیروی ویژه با دخترانی که کشف حجاب کردند

در ویدئوی زیر گفتگوی کامل این افسر را مشاهده می کنید که به جای دستگیری این دختران، آنها را متقاعد به پوشیدن محجبه می کند.

گفتگوی جالب مامور اداره ویژه با دختران کشف حجاب

این افسران نیروی ویژه در حین صحبت با این دختران، نحوه برخورد پلیس آمریکا با معترضان را به آنها یادآوری می کنند و اگر پلیس احساس ناامنی کرد، به این افراد اجازه توضیح نمی دهد و به آنها شلیک می کنند.

مامور نیروهای ویژهماموران نیروهای ویژه

مرکز اطلاع رسانی پلیس کلانشهر درباره فیلم پخش شده از دستگیری یک زن توسط ماموران یگان ویژه خبر داد: دستور ویژه رسیدگی به این پرونده به روسای پلیس صادر شد.

پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهرانفرماندهی انتظامی تهران

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به کلیپ منتشر شده در شبکه های معاند از اقدام ماموران پلیس در دستگیری زنی که یکی از آغازکنندگان اغتشاشات در میدان آرژانتین بود، اعلام کرد: بر اساس یک ویدئوی منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی و ماهواره‌ای و شبکه‌های محاکمه و دروغ، دستور ویژه رسیدگی به این معضل را از سلسله مراتب فرماندهی انتظامی تهران بزرگ دریافت کرده‌اند.

این مرکز ضمن اعلام اینکه در ویدئوی منتشر شده معندین با استفاده از شگردهای روانی و باج خواهی با هدف تشویش اذهان عمومی و بیداری احساسات شهروندان، تاکید کرد: پلیس ضمن اقدام در جهت تامین امنیت شهروندان، خود را به حساب می آورد. مسئولیت پذیری و رفتار خارج از آن. به هیچ وجه قوانین و مقررات را تایید نمی کند و در صورت تخلف از قوانین و مقررات با متخلفان برخورد خواهد کرد.

مهر-عرشه آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید