برای احیای شغل صدها هزار ایرانی باید محدودیت سکوها برداشته شودحسین گودرزی در جلسه علنی امروز چهارشنبه (4 آبان) شورای اسلامی در نطق خود گفت: خاستگاه اعتراضات اخیر بدون توجه به موج داعش و ضدانقلاب، انباشت ناکارآمدی و ناکارآمدی است. در زمینه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی. و پیرامون هر یک از آنها نکاتی را بر اساس همین فرصت اندک و لزوم تبدیل آن به فرصتی برای تقویت وفاق و انسجام اجتماعی بیان می کنم.

به گزارش ایسنا به نقل از ایتنا، وی در ادامه خطاب به جوانان کشور گفت: بیگانگان به ویژه آمریکا و رسانه های غربی هیچ گاه به دنبال رفاه و رستگاری ملت ما نبوده اند جز اینکه به دنبال جاه طلبی و استعمار خود باشند. در حوزه اجتماعی به نظر می رسد مهمترین نیاز کشور تکیه بر وفاق اجتماعی و نظم فدرال برخاسته از جامعه است و بر اساس اصل ششم قانون اساسی اداره امور کشور باید با آرای عمومی و انتخابات اداره شود. و امام عظیم الشان میزان به ملت رای دادند و رهبر فرزانه انقلاب این نظام را مردم سالاری دینی نامیدند و از این رو راه ادامه حیات طیبه این نظام شریف حفظ وفاق اجتماعی است. توافق جمعی اعضای ملت و اصول و روشهای مشترک و نظم فدرال برخاسته از این ایمان و اعتقاد مردم است.

نماینده مردم دورود در شورای اسلامی با بیان اینکه اقشار و اقشار مختلف جوانان، اقوام، مذاهب، زنان و احزاب باید احساس کنند که راه برای ورود آنها به کشور باز است و باید جایگاه خود را احساس کنند، گفت: نقشی در مرکز به جای پیرامون سیستم. ، تاکید کرد: در حوزه سیاست گذاری فرهنگی، دستگاه های فرهنگی و رسانه ای کشور سال هاست که ناکارآمدی خود را در مواجهه و اتخاذ سیاست صحیح با دوگانگی در عناصر هویتی ملت، یعنی. عناصر هویت ملی روش هایی مانند تقابل دو دوره اسلامی و باستانی تاریخ ملت ایران و دوقطبی شدن عناصر مختلف مذهبی، ایرانی و قومی این ملت، ناخواسته منجر به شکل گیری هویتی آشفته و آشفته و در عین حال بحران هویت می شود. در یک جامعه، به ویژه برای نسل جوان، وحدت ملت را تقویت می کند.

گودرزی افزود: این در حالی است که آخرین راهبرد اندیشکده های نظام سلطه و دستور صادره به رسانه های غربی همانطور که این روزها در صحبت های لو رفته خبرنگار بی بی سی شنیدیم، تجزیه ایران با تمرکز بر تجزیه طلبی است. اقوام ایرانی و با پیوند ضعیف و تعلق خاطرات چندین هزار ساله اقوام و ملت ایران، ناخواسته در مسیر راهبرد دشمنان وحدت و یکپارچگی حرکت کرده‌ایم و اکنون زمان گفت‌وگو است. و تصمیم گیری در مورد سیاست های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی متناسب با واقعیت ها و نیازها و مهم ترین عملیات سخت و جسورانه این روزها گشودن دروازه های تصمیم گیری است.

وی در ادامه تاکید کرد: بار دیگر از مسئولان می‌خواهم محدودیت‌ها را در بسترهای بازگرداندن شغل صدها هزار ایرانی که در دو ماه گذشته به جمع بیکاران پیوسته و یا به فیلترشکن مهاجرت کرده‌اند و همچنین تبادل اطلاعات حذف کنند. و ارتباطات اجتماعی زیرا هیچ جامعه ای پیام جدیدی برای ارائه به جهان و فضای اجتماعی مانند دین و ملت و انقلاب ما ندارد.

یکی از اعضای کمیته اجتماعی شورای اسلامی شهر گفت: در خصوص اظهارات جدید رئیس جمهور آذربایجان می گویم که نام آذربایجان حکایت از خاستگاه و ریشه تاریخی آذری ها از این سرزمین جدا شده از سرزمین مادری دارد، صفحات شمال غرب ایران، نام از آتروپاتگان، سردار ایرانی و فرمانروای ساتراپ ماد است. در عصر هخامنشیان، صغیر توسط مورخان و جغرافی‌دانان ایرانی قرون اولیه اسلامی با نام آتروپاتگان آذرآبادگان و نویسندگان عرب آذربایجان ثبت شده است.

نماینده مردم دورود و ازنا در شورای اسلامی در رابطه با امور حوزه انتخابیه خود گفت: با قدردانی رئیس قوه قضائیه، دادستانی کل کشور و تهران، وزیر ایمنی و ایمیدرو برای استقرار ذوب فولاد و آهن در ازنا، نیاز به همکاری تمامی ادارات برای رسیدن به تولید این شرکت است.

وی با تبریک وزرای راه و دفاع به دلیل تصویب تبدیل و توسعه شهرک مسکن صنایع دفاعی دورود به شهرک جدید و واگذاری آن به نیازمندان مسکن، گفت: لزوم تسریع در این اقدام بزرگ را یادآور می شود.

گدرزی در پایان از تمامی کارآفرینان، سرمایه گذاران و دارندگان ایده و ابتکار آرزو می کند که به پایتخت طبیعت ایران، سرزمین کم برخورداری از جمله دورود و ازنا سفر کرده و در بخش های صنعت، کشاورزی، دامپروری، گردشگری، معدن، سرمایه گذاری کنند. آب ها و ورزش های آبی و منطقه را دعوت کرد.