باید جلوی چپاول و اختلاس برخی مسئولان گرفته شود تا لطمه ای به نظام وارد نشود


باید جلوی چپاول و اختلاس برخی مسئولان گرفته شود تا لطمه ای به نظام وارد نشود

به گزارش مردم سالاری آنلاین، آیت الله آجوادی آملی در دیدار با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی تاکید کرد: این مرجع مرجع تاکید می کند: مسئولان برای بیکاری جوانان، آینده شغلی آنان و معضل حاشیه نشینی تدبیری بیندیشند. شهرها و تلاش بیشتر برای حل مشکلات کشور
آیت الله العظمی جوادی آملی گفت: می بینید که هر وقت مردم در کنار انقلاب بودند، عظمت و شکوهی مانند راهپیمایی اربعین اتفاق افتاد، اما انتظار این است که جلوی غارت و اختلاس و طالع بینی برخی مسئولان گرفته شود تا این نظام باشد. آسیب ندیده است.”
مرجع تقلید شیعه در دیدار سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی ضمن تبریک آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) از زحمات خالصانه نیروی انتظامی قدردانی کرد و برای شهدای این نیرو دعا کرد.
آیت الله جوادی آملی گفت: در احادیث معصومین علیهم السلام آمده است: «کسی که بدون مال بکشد شهید است و هر که بدون دین خود بکشد شهید است و کسی که بدون مال بکشد شهید است و هر که بدون مال بکشد شهید است. خانواده اش شهید است و کسی که بدون خانواده اش می کشد شهید است.» و گاهی برای حفظ آبروی مردم برای همه شهدایی که برای حفظ دین و مال و ناموس مردم کشته شدند طلب مغفرت می کنیم و دعا می کنیم با حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) محشور شوید.
وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: در اندلس سابق مردم مسلمان بودند و حکیمان بزرگی چون ابن رشد و ابن حزم بودند، اسلام در آنجا گسترش یافت که تعداد ستون های مسجد بزرگ قرطبه را نمی توانستند بشمارند. این مسجد به کلیسا تبدیل شد و کلیسا نیز موزه شد و هیچ اثری از اسلام در آن باقی نماند و این خطر همیشه در هر زمان و مکانی وجود دارد!
آیت الله جوادی آملی تصریح کرد: کشور ما ریشه و تمدن پرافتخار دارد و مردم کشورمان مردمانی غیور و پاک هستند و از بزرگان، علما و بزرگان کشورمان کم نداریم و می بینید که هر وقت مردم با انقلاب همراه بودند. ، ابهت و شکوهی چون پیاده روی اربعین داشت اما انتظار این است که جلوی چپاول و اختلاس و طالع بینی برخی مسئولان گرفته شود تا این نظام لطمه نبیند.
آیت الله جوادی آملی گفت: اینکه فردی خوب است به این معنا نیست که می تواند مدیر خوبی باشد، مدیریت نیاز به خرد و برنامه ریزی دارد، بنابراین در این صورت مدیران گول نمی خورند و راه هیچکس را سد نمی کنند.
این مرجع تقلید تاکید کرد: مسئولان باید برای بیکاری جوانان، آینده کاری و معضل حاشیه نشینی شهری برنامه ریزی کنند و برای رفع مشکلات کشور تلاش بیشتری کنند!
آیت الله جوادی آملی در پایان گفت: زنده ایم به امید، زنده ایم به برکت خون شهدا و از صاحب فعلی می خواهیم که این نظام را زیر سایه ولی خود نگه دارد و شهدای ما را با شهدا محشور کند. کربلا و کسانی که برای اربعین جان باختند، همت کردند تا با اربعین متحد شوند-ان شاء الله!
منبع: شفقنا

دیدگاهتان را بنویسید