این 3 نوشیدنی چربی های بدن را مانند کوره آب می کنند!


این 3 نوشیدنی چربی های بدن را مانند کوره آب می کنند!

نوشیدن مایعات کافی در تابستان یکی از مهم ترین توصیه ها برای حفظ سلامت بدن است. البته برخی نوشیدنی ها علاوه بر تامین رطوبت بدن، به چربی سوزی نیز کمک می کنند که در کنار یک رژیم غذایی متعادل و ورزش منظم، راه خوبی برای خوش اندام شدن خواهد بود. این نوشیدنی ها عبارتند از:

نوشیدنی زنجبیل و لیمو
سلامت نیوز نوشت: دو قاشق غذاخوری زنجبیل رنده شده را با چند برگ نعناع، ​​یک لیتر آب، دو قاشق غذاخوری عسل و دو فنجان آبلیموی تازه مخلوط کنید و روی اجاق بگذارید، اما قبل از اینکه بجوشد آن را بردارید و بگذارید خنک شود.
گرما باعث موثرتر شدن زنجبیل می شود. این نوشیدنی را با یخ در طول روز بنوشید. به جای نعنا می توانید از سبزیجات معطر دیگر استفاده کنید.
زنجبیل و لیمو نه تنها در آبرسانی مجدد به بدن موثر هستند، بلکه از جمله غذاهای خنک کننده و چربی سوز هستند.
زنجبیل به تقویت عملکرد ایمنی بدن کمک می کند و اثر لاغری زنجبیل با تسهیل متابولیسم چربی مرتبط است.
مصرف این نوشیدنی به مدت 10 روز با معده خالی به کاهش وزن و کوچک شدن معده کمک می کند.

چای آناناس و انبه
دو فنجان آب روی اجاق بگذارید و مقداری چای سبز با دمای نزدیک به جوش در آن ها بریزید و بگذارید دم بکشد.
بعد از 10 دقیقه از روی حرارت بردارید و یک لیوان آب آناناس تازه، کمی آبلیموی تازه، چند تکه لیموترش و انبه خرد شده اضافه کنید و با چند تکه یخ میل کنید.
این نوشیدنی بسیار کم کالری است و یک صبحانه عالی خواهد بود. آناناس به تسهیل فرآیند گوارش کمک می کند، لیمو دارای خواص آنتی اکسیدانی است و متابولیسم بدن را افزایش می دهد و انبه به عنوان یک غذای ضد گرسنگی نیز شناخته می شود.

چای کیوی
سه عدد کیوی را با یک قاشق غذاخوری آبلیموی تازه در مخلوط کن بریزید. پس از خنک شدن، یک فنجان چای سبز را به کیوی مخلوط شده اضافه کنید و مقداری عسل به این مخلوط اضافه کنید تا طعم شیرین تری پیدا کند. همچنین می توانید از گیاهانی مانند رزماری، نعناع و ریحان در این نوشیدنی استفاده کنید.
کیوی به دلیل داشتن عناصر کمیاب فراوان به ویژه ویتامین C و کلسیم به تقویت استخوان ها کمک می کند و مصرف آن در رژیم غذایی متعادل می تواند در کاهش وزن موثر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید