اینستاگرام در مورد قطعی دیروز این پلتفرم توضیح می دهداپلیکیشن اشتراک‌گذاری عکس، که متعلق به Meta Platforms است، هشت ساعت پس از اینکه اعلام کرد در حال بررسی قطعی‌های گزارش شده در پلتفرم است، در توییتی اعلام کرد که این مشکل را برطرف کرده است. به گزارش وب سایت Down Detector، گزارش های مربوط به این مشکل از صبح روز دوشنبه افزایش یافت و کاربران اینستاگرام به طور تصادفی حساب کاربری خود را تعلیق کردند، تغییرات موقتی در تعداد طرفداران و خرابی های مکرر برنامه ها را گزارش کردند.

به گزارش ایتنا از ایسنا، اما به نظر می رسد برخی از کاربران حتی پس از اعلام رفع مشکل اینستاگرام با این مشکل مواجه شده اند که خشم آنها را برانگیخته است. برخی از کاربران گزارش دادند که کدی را که از طریق پیامک برای آنها ارسال شده است دریافت نکرده اند تا بتوانند وارد حساب کاربری خود شوند.

داده‌های Dawn Detector نشان می‌دهد که در ساعت ۱۰:۳۳ شب به وقت نیویورک، تعداد زیادی از کاربران همچنان هنگام دسترسی به اینستاگرام دچار قطعی‌هایی بودند، در مقایسه با اوج قطعی که صبح دوشنبه گزارش شد.

بر اساس گزارش هفته گذشته بلومبرگ، پیام رسان واتس اپ که متعلق به متاست است، با قطعی گسترده مواجه شد و ده ها هزار کاربر در ارسال و دریافت پیام با مشکل مواجه شدند.

دیدگاهتان را بنویسید