ایده های جذاب برای شخصی سازی فضای اداری


ایده های جذاب برای شخصی سازی فضای اداری

بر اساس گزارش بازار کار ساختمانی خانه اویم شاهانه: آیا فضای اداری شما برای نیازهای شما مناسب است؟ ممکن است لازم باشد فضای کاری خود را برای افزایش کارایی و بهره وری تقسیم بندی کنید. اگر این سوال را از خود بپرسید، من از فضای اداری خود چه می خواهم؟ و آیا دفتر ما پاسخگوی نیازهای ما است؟ و گاهی اوقات پاسخ شاید واقعاً نباشد. بنابراین شاید وقت آن رسیده است که درباره نحوه پیکربندی فضای کاری خود تجدید نظر کنید. شکی نیست که مزایای زیادی برای فضای کاری اداری مفهوم باز وجود دارد، از افزایش همکاری و کار گروهی گرفته تا به حداکثر رساندن فضا. با این حال، یکی از معایب اصلی این سبک طراحی فضایی عدم توجه و افزایش حواس پرتی، افزایش سطح اختلالات شنوایی و بصری است. در چنین شرایطی بدون شک کارایی و بهره وری زیر سوال می رود. بنابراین می توانید به تقسیم فضا نیز فکر کنید. این کار هم برای افراد و میز کار آنها و هم برای فضای کنفرانس و مدیریت و سایر بخش ها تجربه کاری خوبی ایجاد می کند. شاید تقسیم یک فضای بزرگ به مناطق کوچکتر و اختصاصی چیزی باشد که برای ایجاد یک فضای کاربردی برای کارایی و بهره وری اداری به آن نیاز دارید. در آینده با ما همراه باشید.

تعیین فضای اداری
تعیین فضای اداری

هر گونه الزامات تخصیص فضای اداری

سیستم های تابلویی

سیستم های پنل قسمت هایی هستند که دوربین ها را تشکیل می دهند. سیستم های پانل که در طیف گسترده ای از اندازه ها و مواد موجود هستند، برای رفع نیازهای خاص دفاتر و پاسخگویی به طیف گسترده ای از نیازها طراحی شده اند. قبل از خرید، مطمئن شوید که اندازه فضایی که ایجاد می کنید، تعداد کارمندانی که باید در آن قرار دهید، سبک یا رنگ مورد نظر و محدودیت های بودجه خود را در نظر بگیرید.

اتاق

اطاقک ها از مجموعه ای از پانل ها ساخته شده اند که برای ایجاد ایستگاه های کاری برای کارمندان با هم پیکربندی شده اند. به لطف طراحی مدولار اکثر سیستم‌های پانل، غرفه‌ها را معمولاً می‌توان به اندازه‌ای که لازم است کوچک یا بزرگ ساخت، که آنها را بسیار انعطاف‌پذیر می‌کند. اگر می خواهید یک اتاقک به دفتر خود اضافه کنید، حتما با شرکت های پارتیشن اداری تماس بگیرید تا از خدمات برنامه ریزی فضایی آنها استفاده کنید.

جداکننده و پارتیشن اداری

تقسیم‌کننده‌ها و پارتیشن‌های اداری پانل‌های مستقلی هستند که به‌عنوان یک مانع بصری یا صوتی بین ایستگاه‌های کاری، فضاهای ملاقات و مناطق استراحت عمل می‌کنند. برای از بین بردن فضای بصری در اتاق انتظار، اغلب از انواع دیگری از پانل ها مانند پارتیشن های تزئینی اداری استفاده می شود. گزینه‌های دیگر، مانند پارتیشن‌های اداری مدولار، یک مانع صوتی موقتی و بصری ایجاد می‌کنند. این پارتیشن‌های اداری امکان پیکربندی‌های متنوع‌تری را فراهم می‌کنند تا بتوانید جداسازی مناسب بین ایستگاه‌های کاری یا مناطق مشترک را بدست آورید. پارتیشن اداری راه حلی عالی برای دفاتری است که می خواهند فضای بدون دیوار ساختمان را تقسیم بندی کنند.

تعیین فضای اداری
تعیین فضای اداری

پارتیشن اداری مدولار

یکی از مقرون‌به‌صرفه‌ترین راه‌ها برای ایجاد حریم خصوصی در یک دفتر کار، فضای انتظار یا اتاق استراحت، اضافه کردن پارتیشن‌های اداری مدولار به فضا است. وقتی می گوییم پارتیشن های اداری مدولار، منظور تقسیم کننده های مستقلی است که می توانند به جداکننده های اتاق دیگر متصل شوند تا یک دیوار موقت به کوچکی یا بزرگی شما ایجاد کنند. به عنوان مثال، پارتیشن های اداری مدولار محل کار را می توان در موقعیت های مختلف بی شماری پیکربندی کرد تا یک مانع بصری مستقل ایجاد کند یا کل اتاق را تقسیم کند. پارتیشن های اداری ماژولار آکوستیک دارای قابلیت کاهش صدا و همچنین قابلیت قرار گرفتن در هر زاویه ای که نیاز دارید می باشد.

پارتیشن موبایل برای اتاق

اگرچه اکثر پارتیشن‌های ثابت به گونه‌ای طراحی شده‌اند که تا حد امکان جابه‌جایی آسانی داشته باشند، استفاده از تقسیم‌کننده‌های متحرک در فضای کاری، تغییر چیدمان دفتر را آسان می‌کند. پارتیشن های متحرک بر روی چرخ هایی نصب می شوند که می توانند برای کف های سخت یا نرم طراحی شوند تا نیازهای شما را برآورده کنند. اکثر پارتیشن های موبایل دارای چرخ های قفل دار هستند تا پانل ها وقتی در موقعیتی که می خواهید قرار بگیرند حرکت نکنند. اگر به دنبال یک سطح نوشتاری اضافی هستید، ممکن است بخواهید تقسیم‌کننده‌های متحرکی را انتخاب کنید که سطحی مانند تخته گچی دارند که به عنوان تخته سفید متحرک نیز شناخته می‌شود.

تعیین فضای اداری
تعیین فضای اداری

پانل های حریم خصوصی دسکتاپ

اگر به دنبال چیزی واقعا مقرون به صرفه هستید، صفحه‌های حریم خصوصی کوچکی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به ایستگاه‌های کاری مفهومی باز اضافه کرد تا حریم خصوصی بین همکاران فراهم شود. فقط حتماً توضیحات محصول را دوباره بررسی کنید. برخی از پانل های حریم خصوصی دسکتاپ جهانی هستند، اما برخی دیگر برای استفاده با یک بسته خاص طراحی شده اند.

یک نیمکت برای نشستن

ایستگاه کاری یک ایستگاه کاری با مفهوم باز است که اغلب توسط دو یا چند کارمند مشترک است. سیستم‌های نیمکت‌نشینی را می‌توان به جداکننده‌های کوچک میز مجهز کرد، که معمولاً مختص آپارتمان‌ها هستند، اما اکثر آنها دارای مشخصات حداقلی هستند و فضای کلی کار کمتری را نسبت به غرفه‌ها فراهم می‌کنند.

تعیین فضای اداری

تبدیل یک فضای باز بزرگ به یک دفتر کار افزایش بهره وری می تواند یک کار دلهره آور باشد. پیش بینی کنید در آینده چند اتاق می تواند در فضا جا شود؟ یا اتاقک ها همان چیزی هستند که شما واقعاً می خواهید، یا باید کاملاً به یک طرح اداری مفهوم باز پایبند باشید؟ نکات مهمی وجود دارد که باید در طراحی فضای اداری خود در نظر بگیرید. برای تمام نیازهای طراحی فضای کاری شما، شرکت های معتبر طراحی داخلی اداری خدمات برنامه ریزی فضای رایگان را ارائه می دهند تا به شما کمک کنند تا تعیین کنید چه نوع پارتیشن اداری یا سیستم میز را باید به دفتر خود اضافه کنید. برای شروع، نگاهی به انواع مختلف پانل ها و تقسیم کننده ها بیندازید.

توجه: این مقاله یک گزارش تبلیغاتی است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید