اطلاعیه اتاق اصناف در خصوص افزایش کرونا


اطلاعیه اتاق اصناف در خصوص افزایش کرونا

اخبار بورسا: با توجه به افزایش چشمگیر آمار رسمی مبتلایان به سویه جدید کرونا و متأسفانه افزایش فوتی ها، بر اساس پیش بینی وزارت بهداشت، کشور را می توان آغاز موج هفتم این ویروس دانست. .

بدون شک تنها راه برون رفت از شرایط کنونی تمرکز مجدد بر رعایت دستورالعمل ها و رویه های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا است و حفظ سلامت عموم مردم و خانواده بزرگ صنفی در گرو اجرای بهینه این مصوبه خواهد بود. این دستورالعمل ها و روابط قانونی با متخلفان؛ بنابراین لازم است بر دریافت نوبت سوم و در موارد ضروری دوز تقویتی واکسن کرونا، استفاده از ماسک و رعایت سایر پروتکل‌های بهداشتی در اتحادیه‌ها نیز در دستور کار تمامی اتحادیه‌ها و اتاق‌ها تاکید شود.

سطح انطباق در میان مردم و کسب‌وکارها به پایین‌ترین حد خود رسیده است و با حمایت‌هایی در این مقطع حساس، می‌توانیم کمک کنیم که دولت مجبور نباشد محدودیت‌های جدیدی را برای فعالان صنفی اعمال کند که مطمئناً باعث افزایش مضاعف خواهد شد. بدبختی در تجارت

اتاق اصناف ایران از خانواده بزرگ اصناف کشور انتظار دارد با افزایش مسئولیت اجتماعی خود در رعایت پروتکل های بهداشتی، زنجیره انتقال این ویروس خطرناک را در جامعه بشکنند و از جان و مال خود، خانواده و همشهریان عزیز محافظت کنند.

بدیهی است که اتحادیه‌ها و اتاق‌ها نیز با افزایش بازرسی، نظارت و سرکوب و مهر و موم کردن واحدهای کمی خطاکار، انطباق بیشتر با پروتکل‌های بهداشتی را تضمین خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید