استایل دیدنی همسر و دختر علیرضا بیرانوند با لباس پرسپولیس


علیرضا بیرانوند بازیکن تیم پرسپولیس تهرانی است که پس از دو سال دوری از این تیم در این فصل به ترکیب اصلی بازگشت. امروز در ایران فورفان میخواهیم ویدیویی از دختر و همسر علیرضا بیرانوند را در کلیپ اختصاصی او قرار دهیم.

استایل همسر علیرضا بیرانوند

ویدیوی جالب باشگاه پرسپولیس درباره علیرضا بیرانوند و خانواده اش را ببینید.

ویدیوی خانواده بیرانوند در کلیپ ویژه او

لوگوی لیگ برتر بیرو و گوهری

علیرضا بیرانوند و احمد گوهری انگیزه بالایی برای شروع فصل جدید دارند.

لیگ برتر در حالی برای پرسپولیس آغاز می شود که این تیم در فصل بیست و یکم شرایط مساعدی در دفاع و دروازه نداشت و یحیی گل محمدی با تغییراتی تلاش کرد استحکام خط دفاعی خود را بازگرداند. از جمله این تغییرات می توان به جذب علیرضا بیرانوند به عنوان دروازه بان شماره یک اشاره کرد.

بیرانوند که سه و نیم فصل درخشان را با قرمزپوشان پشت سر گذاشت، حالا زیر نظر سرمربی برزیلی به پرسپولیس بازگشته و به دنبال بازگشت به فرم دلخواه و بهترین عملکرد خود برای پرسپولیس در نیم فصل است. منتهی به جام جهانی

همسر علیرضا بیرانوندعلیرضا بیرانوند

تمرینات ننکا فشار لازم را به بیرانوند و گوری وارد کرد و او در پیش فصل به طور مرتب این دو دروازه بان را راهنمایی می کرد.

شانس بیرانوند داشتن دروازه بانی در حد احمد غوری است که در چند تیم دروازه بان شماره یک بوده است و در پرسپولیس تمام تلاش خود را می کند تا رقیب سرسخت بیرو باشد و این سوال انگیزه ملی پوشان را افزایش می دهد. دروازه بان قرمزها

همسر بیرانوند از بازگشت به ایران می گوید

علیرضا پس از 2 سال به ایران بازگشت تا برای پرسپولیس بازی کند. آیا با بازگشت او به ایران موافقید؟

راستش من اولین مشوق علیرضا بودم که برود. با وجود اینکه وابستگی شدیدی به ایران داشتم، چون علیرضا بازیکن حرفه ای بود و کارش را دوست داشت، دوست داشتم تلاش کند در اروپا بازی کند و این به پیشرفت او کمک می کرد.

همسر علیرضا بیرانوندفرزندان و همسر علیرضا بیرانوند

در مورد بازگشتش باید بگویم شرایط به گونه ای بود که باید به ایران برمی گشت و ما از تصمیم علیرضا حمایت می کنیم. خیلی خوشحالیم که الان علیرضا در کنارمان است. پرسپولیس تیم مورد علاقه ما و علیرضا است و خوشحالیم که علیرضا به تیم محبوبش بازگشته است. با این حال امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که او لژیونر شود و در یکی از بهترین تیم های دنیا بازی کند.

اخبار و ورزش سه و اعتماد آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید