استایل خیابانی مازیار لرستانی مردانه


لی لی بازیگر با من است و همچنین اخراج شده برای مدتی طولانی با کلاه و استایل مردانه در برنامه شبانگاهی ظاهر شد و از مردم خواست به استایل او احترام بگذارند اما پس از مدتی به شایعه تغییر جنسیت خود واکنش نشان داد. استایل مازیار لرستانی را در ایران فور فان ببینید.

مازیار لرستانی

شهره لرستانی با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود از تغییر نام خود به مازیار لرستانی خبر داد. او با انتشار یک فایل صوتی در اینترنت خبر تغییر جنسیت خود را رسما تایید کرد.

استایل مردانه شهره لرستانیاستایل خیابانی مازیار لرستانی مردانه

شهر لرستانی (مازیار لرستانی) در این فایل صوتی می گوید که 56 سال است با این نام زندگی می کند اما در حال حاضر شرعا و عرفان زن نیست و به همین دلیل در آینده نسبت به تغییر نام خود اقدام خواهد کرد. چند ماهه بر اساس شریعت اسلامی حاکم بر جامعه

سپس بیان می کند که می تواند شادی را به شکل دیگری به مردم منتقل کند.

مازیار لرستانیمازیار لرستانی

البته شهر لرستانی (مازیار لرستانی) نگفت چه زمانی تغییر جنسیت داده است. اما به نظر می رسد او قبلاً تحت عمل جراحی تغییر جنسیت قرار گرفته بود و فقط اعلام عمومی را به تاخیر انداخت.

در واقع او حدود سه سال پیش نام خود را از شهر لرستانی به ودود تغییر داده بود، اما در آن زمان این موضوع علنی نشد و شهر لرستانی به موضوع تغییر جنسیت خود اشاره ای نکرد.

شهر لرستانی (مازیار لرستانی) در این رابطه نوشت: می خواهم دوباره خودم باشم… با همه تفاوت هایم… و… خودم را دوست خواهم داشت چون هر چه دارم و هر چه ندارم… همه چیز. که شدم و نشدم… هر چه هستم و نیستم… از خداست و از رضای او خشنودم… و وجود جاودانه اش را می ستایم و نام مبارکش (ودود) را برمی گزیم. برای خودم که به معنای (بسیار دوست داشتنی) است و این نام از عشقی است که به خدا دارم. سلام من ودام هستم. ودود لرستانی.

آیا شهر لرستانی زن و فرزند دارد؟

برخی رسانه های داخلی مدعی هستند که شهره لرستانی (مازیار لرستانی) سال ها پیش با حسین زوانت کارگردان سینما و تلویزیون ازدواج کرد و حاصل آن سه فرزند است. اما بررسی های ما نشان می دهد که این دو در سال های اخیر چنین مشکلی را تایید نکرده اند و صحت این ادعا بعید به نظر می رسد.

مدل مردانه مازیار لرستانی شناسنامه شهره لرستانی

لرستانی فارغ التحصیل کارگردانی تئاتر، جدای از سریال هایی مانند آپارتمان، صدای فاخته، باخانمان، حکایتای کمال، کلاه پهلوی، امام علی، مختارنامه، کوشنام، بازی کرد. در فیلم های «نیاز»، «آذرهش»، «ماموریت آقای شادی»، «پناهنده»، «لیلی با من است»، «هزارپا»، «اخراجی ها»، «زیر هلو» و غیره است.

تئاتر تلویزیونی «در پوست شیر»، «خاله ما منیر» از جمله کارهای تلویزیونی او به عنوان کارگردان است.

لرستانی کارگردان تئاترهایی چون «خسیس روستای روگافورد»، «گالری»، «پرده برداشتن»، «عقاب»، «داش آکل»، «آنتیگون»، «متوری»، «تئاترپرایز»، «ماه تلخ». بازی در عقرب، زندگی دوگانه و پیک نیک در میدان جنگ و نمایشنامه سلطان مار نوشته بهرام بیضایی را روی صحنه برد.

اینستاگرام – فرارو

دیدگاهتان را بنویسید