ارزهای دیجیتال آینده زیر یک دلار


ارزهای دیجیتال آینده زیر یک دلار

مرور: خرید ارز دیجیتال زیر یک دلار، خرید ترون ارزان، خرید ارز شیبا، خرید ارز متیک، خرید ارز فانتوم

تا سال 2009، هیچکس در جهان نام بیت کوین را نشنیده بود تا اینکه مردی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو آن را به دنیا معرفی کرد. در ابتدا، کمتر کسی تصور می کرد که این ارز جدید بتواند به بازارهای مالی جهان راه پیدا کند. اما ادامه راه متفاوت شد. قیمت ارز دیجیتال بیت کوین که در فوریه 2011 کمتر از یک دلار بود، به حدود 68000 دلار افزایش یافته است. این امر امید به یافتن ارز دیجیتال دیگری را افزایش داده است که بتواند رشدی مشابه بیت کوین را تجربه کند. شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که چگونه ارزهای دیجیتال ارزان و امیدوار کننده را پیدا کنید. برای پاسخ به این سوال تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

خرید ارز دیجیتال
خرید ارز دیجیتال

ارز دیجیتال ترون

در بازار ارزهای دیجیتال، هر روز شاهد اتفاقات جدیدی هستیم که بر قیمت ارز تاثیر می گذارد و فرصت های جدیدی را برای سرمایه گذاران و معامله گران فراهم می کند. یکی از ارزهای دیجیتالی که توجه علاقه مندان به بازار را به خود جلب کرده است، ارز دیجیتال شبکه Tron به نام Tronics (TRX) است. ترون در سال 2017 تحت رهبری مرد جوانی پرهیاهو به نام جاستین سان فعالیت خود را آغاز کرد. بنیاد ترون که در سنگاپور تأسیس شد. هدف آن این است که این پروژه را به اولین اینترنت غیرمتمرکز جهان تبدیل کند. فضایی که تولیدکننده محتوا و سرگرمی بتواند بدون واسطه با مصرف کننده ارتباط برقرار کند.

شبکه ترون همچنین بستری برای راه اندازی قراردادهای هوشمند است و توانایی پردازش بیش از دو هزار تراکنش در ثانیه را دارد. این ویژگی ها باعث شده بسیاری از تحلیلگران ترون را به سرمایه گذاران توصیه کنند. جاستین سان، بنیانگذار این پروژه که چندی پیش از سمت رهبری ترون کنار رفت، پس از سقوط لونا و اتفاقاتی که در مورد استیبل کوین پروژه رخ داد، به بازار ارزهای دیجیتال بازگشت و از اجرای استیبل کوین جدید ترون خبر داد. پروژه با نماد USDD. این استیبل کوین اخیرا با نوسانات قیمتی خود خبرهای زیادی را به همراه داشته است.

قبل از خرید ترون باید بدانید که این پروژه در حال حاضر بیش از 92 میلیارد ارز در گردش و ارزش بازار آن 6 میلیارد دلار است که می تواند چندین صد برابر رشد کند تا به قیمت های بالاتر برسد. اگرچه باید در نظر داشته باشید، همانطور که در نمودار قیمت این ارز دیجیتال مشاهده می کنید، چنین رشدی در صورت وقوع، نیازمند چندین سال صبر است. به ترون بخر می توانید به صرافی ارزپایا رفته و این ارز را در بازار ریال و تتری معامله کنید.

خرید ارز ترون
خرید ارز ترون

ارز دیجیتال ماتیک

در سال 2017، شبکه Matic برای حل مشکل تراکنش های اتریوم وارد دنیای ارزهای دیجیتال شد. اتریوم که دومین ارز قدرتمند بازار است، همچنان قادر به حل مشکلات مقیاس پذیری و کارمزد بالای تراکنش ها نبود، بنابراین شبکه Matic به عنوان یک راه حل سطح دوم در تاریخ ثبت شد. اکنون، افرادی که می خواهند قراردادهای هوشمند و برنامه های غیرمتمرکز (DApps) را اجرا کنند، مجبور نیستند از شبکه سنگین و گران قیمت اتریوم استفاده کنند. این شبکه که در ابتدا با نام Matic Network شناخته می شد، بعدها به Polygan تغییر نام داد و با جذب بیش از 3000 اپلیکیشن و 100 میلیون آدرس منحصر به فرد، به رکورد بیش از یک میلیارد تراکنش در شبکه دست یافت. بنابراین تعجب آور نیست که برخی از سرمایه گذاران در بازار ارزهای دیجیتال ماتیک بخرید تغییر یافته. شبکه Polygan ادعا می کند که توانایی انجام بیش از 65 هزار تراکنش در ثانیه را دارد. ایجاد یک پلتفرم برای تصاویر و عکس های NFT منجر به هجوم سرمایه گذاران برای خرید Polygon در اوایل سال جاری شد. این پروژه اخیراً با متا (فیسبوک سابق) همکاری کرده است و باید به متا کمک کند تا پلتفرم NFT را در فیس بوک و اینستاگرام راه اندازی کند.

اگر قصد خرید پولیگان را برای سرمایه گذاری بلندمدت دارید، باید در نظر داشته باشید که رشد این ارز دیجیتال ممکن است به صبر و زمان نیاز داشته باشد. و همانطور که در نمودار هفتگی قیمت این ارز دیجیتال مشاهده می شود، اگر قیمت بتواند خط روند نزولی چند هفته اخیر را بشکند، RSI نیز بر مقاومت خود غلبه خواهد کرد که نوید یک روند مثبت را برای قیمت آینده می دهد. از Matic.will.

ارز دیجیتال شیبا

اگر به دنبال ارزهای امیدوارکننده زیر 1 دلار هستید، شیبا اینو را هرگز فراموش نکنید. این ارز دیجیتال که نام خود را از لوگوی ممکوین دیگری به نام Dogecoin گرفته است، یادآور سگ های شیبا ژاپنی است. شیبا در سال 2020 توسط فردی ناشناس به نام ریوشی ساخته شد. ناشناس بودن هویت ریوشی ناشی از رفتار ساتوشی ناکاموتو، بنیانگذار بیت کوین است.

همانطور که قبلا ذکر شد، ارز دیجیتال شیبا memecoin است. Memecoin ها پروژه هایی هستند که به سرعت در اینترنت پخش می شوند و برگ برنده آنها قدرت رسانه است. در زیر شاهد ورود شیبا به حوزه های مهم و پرطرفدار بازار ارزهای دیجیتال هستیم. شیبا پس از راه اندازی صرافی غیرمتمرکز شیبا سوآپ، با روندهای موجود در فضای متاورس وارد این حوزه شد و پروژه های متاورس خود را راه اندازی کرد.

کسانی که در ابتدا با این ارز دیجیتال آشنا هستند شیبا بخر آنها این کار را انجام داده اند، تا کنون سود زیادی به دست آورده اند. طبق اطلاعات سایت سکه مارکت کپ، قیمت شیبا در دو سال گذشته بیش از 132 هزار درصد افزایش یافته است! یعنی کسانی که در آن زمان تنها یک میلیون تومان برای خرید شیبا اینو هزینه کردند، اکنون بیش از 132 میلیارد تومان دارایی دارند. اگر شما هم علاقه مند به خرید شیبا هستید، می توانید این ارز را در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت از طریق صرافی ارزپایا خریداری کنید.

اگر بتوان جامعه شیبا را از طریق توکن سوزی و تبلیغات بیشتر در فضای رسانه ای ارتقا داد، می توان اهداف قیمتی خوبی را برای این ارز دیجیتال در آینده متصور شد.

خرید ارز شیبا
خرید ارز شیبا

ارز دیجیتال فانتوم

مانند Matic و Tron، فانتوم یک پلتفرم راه اندازی قرارداد هوشمند است. سرعت بالای تراکنش این پروژه را به یکی از محبوب ترین پلتفرم ها در زمینه DeFi تبدیل کرده است. یکی از ویژگی های مهم فانتوم، سازگاری با ماشین مجازی اتریوم است. بنابراین زمانی که شبکه اتریوم مشغول است، می توانید پروژه های آن شبکه را به فانتوم منتقل کنید. ویژگی های جذاب این پروژه باعث شد افرادی که در سال 2020 فانتوم را خریداری کرده اند بیش از 17 هزار درصد سود را تجربه کنند.

فانتوم اخیراً استیبل کوین خود را با نماد FUSD معرفی کرده است که طبق گفته بنیاد فانتوم، این پروژه با استیبل کوین لونا بسیار متفاوت است. همچنین، بازگشت بحث برانگیز آندره کرون، بنیانگذار Yren Finance به دنیای ارزهای دیجیتال و پروژه فانتوم، می تواند شانس موفقیت فانتوم را در آینده افزایش دهد.

اگرچه پروژه فانتوم در چند ماه اخیر افت قیمت زیادی را تجربه کرده است، اما پس از وضعیت مشابه در مارس 2020، شاهد شکل گیری روند صعودی قوی این ارز دیجیتال بودیم.

برای خرید ترون، ماتیک، شیبا، فانتوم و بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال باید یک صرافی مطمئن با کارمزد مناسب انتخاب کرد. صرافی های زیادی امکان خرید ارزهای دیجیتال را فراهم کرده اند که در این میان صرافی ارزپایا کمترین کارمزد (0.2 درصد) و سریع ترین زمان را برای واریز و برداشت ارزهای دیجیتال دارد. لازم به ذکر است کلیه پیشنهادات و تحلیل های ذکر شده در این مقاله صرفاً بیان امکان بوده و پیشنهاد خرید و فروش نمی باشد.

نتایج متوسط 5 از 5

از کل مبلغ 1 رای

دیدگاهتان را بنویسید