ارائه بتن مصرفی با قیمت مناسب!


به گزارش بازار ساخت و ساز ویلا: یکی از پرکاربردترین مصالح مصنوعی برای ساخت و ساز، بتن است. برای ساخت بتن معمولی از آب، سیمان و سنگدانه ها در مقادیر معینی استفاده می شود. افزودنی های شیمیایی بتن شامل کندکننده، کاهنده آب، کاهنده انقباض، رزین سنگ مصنوعی و … می باشد که هر کدام اثرات متفاوتی در بتن ایجاد می کنند و هزینه بتن با وجود هر یک از این مواد تغییر می کند.

البته برای تغییر خواص بتن از مواد افزودنی دیگری در آن استفاده می کنند. ویژگی های خاصی مانند پایداری، دوام و هزینه مناسب در کنار کاربردهای متنوع، بتن را به یکی از پرمصرف ترین مصالح ساختمانی در جهان تبدیل کرده است. برای کسب اطلاعات لازم در این زمینه با ما همراه باشید.

بتن آماده 350

در تهیه این بتن آماده 350 کیلوگرم سیمان در یک متر مکعب بتن استفاده می شود. این عدد عیار بتن است و میزان مصرف سیمان در طرح اختلاط بتن را نشان می دهد. استفاده از این بتن در صنعت ساختمان رواج دارد و در ساخت اجسام کوچک و معمولی، اجرای انواع پی، ساخت دیوارهای بتنی پیش ساخته، راهسازی و … کاربرد دارد.

این نوع بتن دارای استانداردهای متفاوتی است، اما عیار 350 نسبت به انواع دیگر رایج تر است. محل تهیه و محل اجرای این بتن ها با یکدیگر متفاوت است. قیمت بتن 350 بر اساس کیفیت تولید آن در کارخانه و دوز تعیین می شود. برای بررسی کیفیت سیمان به نسبت آب، میزان مواد تولیدی، استانداردها، کارخانه تولیدی و … توجه می کند. و قیمت بتن تحت تأثیر آنها قرار می گیرد.

200

بتن آماده 400

در ترکیب بتن 400 از مواد افزودنی مختلف در اندازه های مختلف استفاده می شود. این ماده 75 درصد از حجم کل بتن را تشکیل می دهد و 25 درصد باقیمانده را آب آشامیدنی تشکیل می دهد. دوام بتن 400 متاثر از محیط است. وجود برخی مواد افزودنی و الیاف تقویت کننده در بتن 400 استحکام و دوام آن را افزایش می دهد.

به طور کلی هزینه بتن با افزایش عیار افزایش می یابد. هزینه بتن 400 متاثر از عواملی مانند میزان سیمان مصرفی و نوع آن، میزان مصرف بتن بر اساس شرایط پروژه، حمل و نقل بتن از محل تولید تا عملکرد، افزودنی های بتن و مقاومت آن می باشد. در نتیجه قیمت بتن در تهران با شهرهای دیگر متفاوت است.

201اختلاط بتن آماده با رزین!

از رزین سنگ مصنوعی برای پرکردن درزها، ایجاد روکش، افزایش دوام و زیبایی سنگ استفاده می شود. رزین مصنوعی با بتن آماده و پیش ساخته امکان استفاده از آن را در صنایع بیشتری فراهم کرد. به خصوص زمانی که نسبت آب به سیمان در بتن کم باشد، ترکیب آن با استفاده از رزین فشرده تر می شود. در نتیجه امکان صرفه جویی در انرژی در شرایط فرآوری بتن با بخار وجود دارد.

نگاهی به قیمت بتن در بتن ایران!

با توجه به اهمیت استفاده از بتن در ساخت پروژه های مختلف و سازه های بسیار بزرگ مانند پل ها، استفاده از بتن آماده نسبت به قبل افزایش یافته است. وجود مواد افزودنی در بتن تمام شده مقاومت آن را افزایش می دهد. قیمت بتن نیز تحت تأثیر مواد افزودنی آن است.

مقاومت فشاری بالای بتن آن را برای استفاده در محیط های مختلف مناسب می کند. گروه بتن ایران با چندین سال سابقه در این زمینه، گزینه بتن پیش ساخته را در اختیار شما قرار داده و از مواد اولیه مرغوب در این زمینه استفاده می کند.

توجه: این آگهی ساختمان یک آگهی رپورتاژ است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن ندارد.