آپارتمان زیر 2 میلیارد تومان در تهران


آپارتمان زیر 2 میلیارد تومان در تهران

به گزارش دموکراسی آنلاین، اگرچه در مرکز و برخی از مناطق شرقی تهران میانگین قیمت مسکن در محدوده ای است که پیش بینی می شود فایل های فروش تا سقف 2 میلیارد تومان جستجو شود، اما در مرحله بررسی موجودی پرونده های دارای املاک معتبر موتورهای جستجو نشان می دهد که در حال حاضر اکثر آپارتمان های عرضه شده در محدوده قیمتی تا 2 میلیارد تومان در روزهای اخیر در نیمه جنوبی تهران می باشد.
در حال حاضر مناطق 9 تا 20 تهران مرکز عرضه آپارتمان های ارزان قیمت در بازار مسکن هستند که سهم مناطقی مانند بریانک، نازی آباد، سلسبیل، خاوران، دولت آباد و جیحون از حجم عرضه در این محدوده قیمتی بالاتر از محله های دیگر
اکثر آپارتمان های تهران ارزان قیمت در حال حاضر بین 40 تا 70 متر مربع هستند. اما بازار مسکن در روزهای اخیر تحت تاثیر ناآرامی های این شهر ضربه خورده است و به این ترتیب عرضه آپارتمان های با قیمت مناسب نتوانسته ارتباط متقاضیان مسکن با مشاوران املاک را افزایش دهد.
بنگاه‌های معاملات ملکی می‌گویند در روزهای پایانی شهریور ماه سیگنال‌هایی مبنی بر پایان رکود در بازار مسکن و افزایش اندکی تعداد درخواست‌ها برای بازرسی ملک دریافت کرده‌اند، اما به دلیل ادامه‌دار بودن این وضعیت در دو هفته اخیر ادامه نداشته است. تظاهرات خیابانی وضعیت به گونه ای دیگر تغییر کرد بازار مسکن پایتخت آرام گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید