آموزش: چگونه عمر باتری آیفون را افزایش دهیم؟آیفون ها دائماً به دنبال شبکه وای فای برای اتصال هستند و این باعث افزایش مصرف باتری می شود. در اینجا می توانید ترفند لازم برای مصرف کمتر باتری در این گوشی ها را مشاهده کنید.

دارندگان آیفون احتمالاً در مورد یک ترفند ساده برای صرفه جویی در باتری بیشتر در تلفن های خود نمی دانند. آیفون دائما در جستجوی شبکه وای فای است. وای فای همیشه روشن دائما باتری گوشی شما را خالی می کند و این کافی است تا آیفون ها را زودتر و نامتناسب با میزان استفاده شارژ کنید. چنین مشکلی در دراز مدت عمر باتری آیفون را کاهش می دهد.

برای جلوگیری از چنین آسیب‌هایی، اگرچه نیازی به اتصال به شبکه‌های Wi-Fi ندارید، می‌توانید با غیرفعال کردن Wi-Fi و خاموش کردن جستجو به میزان قابل توجهی در مصرف باتری صرفه‌جویی کنید.

برای این کار با کشیدن صفحه از گوشه بالا سمت راست به پایین، پنجره را فراخوانی کرده اید (Control Center). در پنجره باز شده آیکون (Wifi) واقع در گوشه سمت چپ بالای برنامه ها را خاموش کنید. نماد Wi-Fi از آبی به خاکستری تغییر کرده است و این به این معنی است که Wi-Fi Finder خاموش است.

راه حل های دیگری برای محافظت بهتر از باتری آیفون وجود دارد. بهینه سازی باتری، عادات شارژ هوشمند و هشدار باتری تنها تعدادی از امکانات موجودی است که سیستم عامل آیفون در اختیار دارندگان خود قرار می دهد تا نیاز به شارژ مجدد را کاهش داده و عمر باتری گوشی خود را افزایش دهد.

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید