3 آبان در بانک کتاب بیستک کتاب هدیه بگیرید


به مناسبت روز کتاب و کتابخوانی 3 آبان کتاب هدیه بگیرید

به گزارش بازار کار طراحی ویلا اویم شاهانه: چه خبری می تواند جذاب تر از تخفیف ویژه کتاب های درسی برای دانش آموزان سخت کوش و مصمم باشد؟ بانک کتاب بیستک در آستانه 24 آبان، روز کتاب و کتابخوانی، طرحی ویژه را برای تمامی داوطلبان در نظر گرفته است که می تواند فرصتی ایده آل برای تهیه و مطالعه دفترچه کار آزمون باشد.

بانک کتاب بیستک
بانک کتاب بیستک

اگر لیست بلندبالایی از کتاب های درسی امتحانی خریداری نشده دارید که باید هر چه زودتر تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم این طرح ویژه را با دقت مطالعه کنید و از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

جشنواره بانک تخفیف کتاب بیستک

داوطلبان کنکور 1401 در میانه مسابقات کنکور هستند و رقابت از اینجا به بعد سخت تر و سخت تر خواهد شد. پاییز و زمستان فصل کار سخت و مطالعه زیاد برای کنکور است. زیرا بسیاری از داوطلبان فداکار و پرتلاش فصل بهار را به مرور و تست زنی می گذرانند و ای کاش تا قبل از عید مجموعه کاملی از منابع کنکور را مطالعه می کردند.

به همین دلیل است که بانک کتاب بیستک طرح تخفیف و اهدای کتاب جشنواره خود را آغاز کرده است تا این فصل مهم را با فهرست بلندبالایی از کتاب های درسی و امتحانی آغاز کند تا داوطلبان بتوانند مهمات خود را برای این نبرد نفس گیر پر کنند. در این جشنواره هر روز کد تخفیف کتاب های درسی برای خرید کتاب داده می شود و این فرصت بسیار خوبی است برای خرید کتاب هایی که این روزها نتوانسته اید از بانک کتاب بیستک بخرید. این طرح عالی بر اساس بهترین کتاب ها از بهترین انتشارات است و معمولاً کتاب های این لیست کتاب هایی هستند که بیشترین محبوبیت را در بین داوطلبان داشته اند.

نکته مهم این جشنواره این است که هر روز یک کد تخفیف جدید در لیست کتاب ها قرار می گیرد، پس بهتر است هر روز کتاب های همان روز را بررسی کنید و کتاب های مورد نظر خود را در بین کتاب های روزهای مختلف جستجو کنید.

لحظه طلایی این است که کتاب های این قسمت با هزینه پست رایگان از بیستک برای شما ارسال می شود و بنابراین بهترین فرصت برای خرید کتاب های امتحانی همین روزها است.

البته این هنوز تمام ماجرا نیست! بانک کتاب بیستک در جشنواره بیست و چهارم آبان نیز برای شما هدایایی در نظر گرفته است! با مراجعه به این بخش از سایت متوجه می شوید که برخی از کتاب ها با 99 درصد تخفیف به فروش می رسند! شما خطایی ندیدید دقیقاً 99 درصد تخفیف برای شما هدیه ای است که هر روز برای تعدادی از کتاب های سال گذشته درج می شود و حتی می توانید از این کتاب ها خرید کنید.

کتاب بیستک
کتاب بیستک

مزایای خرید اینترنتی از بانک کتاب بیستک

خرید آنلاین کتاب، به ویژه برای داوطلبان هدف، نیازی به دلیل یا استدلال ندارد. زیرا آنها به خوبی ارزش زمان را در این مسابقه نفس گیر درک می کنند. اما این تنها مشکل نیست. مزایای مهم در خرید اینترنتی کتاب های درسی برگه های امتحانی نیز وجود دارد که ممکن است از برخی از آنها اطلاعی نداشته باشیم. به همین دلیل ارزش بررسی این مزایا را دارد:

صرفه جویی در زمان و انرژی:

صرفه جویی در این دو عامل مهمتر از نان شب برای تحقق برنامه امتحانی روزانه است. با خرید آنلاین در زمان و انرژی صرفه جویی می کنید و بخشی از زندگی روزمره خود را در ترافیک شهری از دست نمی دهید.

استفاده از جشنواره ها:

وب سایت های حرفه ای مانند بیستک جشنواره های زیادی را در مناسبت های خاص برگزار می کنند و به سادگی از طریق وب سایت خود اطلاع رسانی می کنند. عادت به خرید آنلاین کتاب شما را از چنین برنامه هایی آگاه می کند. مانند این جشنواره 3 آبان بانک کتاب بیستک.

دسترسی آسان تر به تنوع بیشتر:

یکی از مشکلاتی که در کتابفروشی ها و نه در سایت های اینترنتی دیده می شود، مشکل به هم ریختگی قفسه های کتاب است. در سایت های خرید آنلاین کتاب دسته بندی هایی وجود دارد و این دسته بندی کتاب ها باعث می شود شما به راحتی از سردرگمی جلوگیری کنید و به کتاب های متنوع تری دسترسی داشته باشید.

بدون محدودیت جغرافیایی:

در هر کجای ایران که باشید می توانید به متنوع ترین کتابخانه کتاب های درسی و کنکور دسترسی داشته باشید و خریدهای خود را از خانه انجام دهید.

اطلاعات جامع محصول:

برای هر کتابی در سایت، اطلاعاتی وجود دارد که به شما کمک می کند بفهمید که آیا کتاب مورد نظر شماست یا خیر.

ایمنی بهداشت در همه گیری کرونا:

شاید مهم ترین دلیل این روزها برای خرید آنلاین کتاب از سایت بیستک دوری از آلودگی های شهری و البته شیوع گسترده ویروس کرونا باشد. در شرایطی که محدودیت های ترافیکی دشمن این بیماری نیست، خرید اینترنتی کتاب راهی مطمئن برای دسترسی به منابع کنکور بدون در معرض خطر بودن است.

کتاب بیستک
کتاب بیستک

معمولا یکی از بزرگترین لذت ها و سرگرمی های کتابخوان، خرید حضوری کتاب از کتابفروشی هاست. با این حال، حتی افراد مطالعه شده هم شک دارند و گاهی از اولین اقدام برای خرید از بانک اینترنتی کتاب منصرف می شوند. اگرچه مرور قفسه ها و خواندن قسمت های هر کتاب امری خوشایند و جذاب است، اما خرید از بانک کتاب آنقدر ویژگی ها و مزایای مهمی دارد که می توانید از این لذت ها چشم پوشی کنید و لذت خرید از بانک کتاب را تجربه کنید. در همین حال، بانک کتاب بیستک که یکی از مجموعه بانک های آنلاین با ویژگی های منحصر به فرد خود است و جزء اولین فروشندگان دفترچه تلفن «ارسال رایگان» در کشور به شمار می رود، از سال 1380 با اطلاع رسانی و معرفی وی شروع به بازدید از مدارس کرد. و دانشکده های سراسر کشور و امروز دانش آموزان سال های گذشته که اکنون گاهی معلم مدارس و دانشگاه ها هستند مفتخر به ارائه این مجموعه به دانش آموزان و فرزندان خود می شوند. برای آشنایی بیشتر با بیستک کتاب، بانک کتاب به صورت آنلاین فعالیت های آن و ویژگی ها و مزایای گاه منحصر به فرد آن را ارائه می دهیم.

بانک کتاب بیستک با مدیریت اصغر محلاتی

021666410000

۰۲۱۶۶۶۴۱۲۵۰۰

توجه: این مقاله یک گزارش تبلیغاتی است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید