میترا ابراهیمی همسر پیمان قاسمانی و مادرش


میترا ابراهیمی همسر پیمان قاسمانی نویسنده مشهوری است که سال گذشته ازدواج کرد. او تا قبل از ازدواج مجرد بود اما پیمان قاسمانی از همسر سابقش بهاره رهنما طلاق گرفت و صاحب یک دختر شد. در ادامه ایران فور فان می خواهیم میترا ابراهیمی و مادرش را برای شما دوبله کنیم

مادرم میترا ابراهیمی و مادرش

در این ویدیو میترا ابراهیمی و مادرش را مشاهده می کنید

ویدیو دوبله همسر پیمان قاسمانی

درباره دوبله بیشتر بدانید

دوبله چگونه به وجود آمد؟

اساساً این نام یک اپلیکیشن میزبانی ویدیویی است که به کاربران امکان می دهد صدا یا آهنگ مورد نظر خود را به صورت ویدئو یا به اصطلاح هماهنگ با آن پخش کنند.

Dubsmesh در سال 2014 توسط گروهی از برنامه نویسان آلمانی به نام های Jonas Druppel، Roland Grenke و Daniel Tashik به دنیا معرفی شد و خیلی زود به دلیل سرگرمی و سهولت استفاده در سراسر جهان محبوب شد.

میترا ابراهیمی و مادرشدرباره دابسمش

دابسمش در ایران

اصطلاح دابسمه در ایران به ضبط و تولید ویدیوهای کوتاه طنز اطلاق می شود. این ویدیوها معمولاً در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته می شوند و ویژگی اصلی آنها «همگام سازی لب» یا همگام سازی حرکات لب و صورت با موسیقی، یک فایل صوتی یا یک ویدیوی پرطرفدار است که در شبکه های اجتماعی وایرال شده است. اثر اصلی می تواند یک موزیک ویدیوی معروف، بخشی از یک مصاحبه، سخنرانی یا نقل قول از یک فرد مشهور یا یک قسمت جالب از یک سریال یا فیلم باشد.

یک شنونده حرفه ای بسازید!

به شرطی که به موارد زیر توجه داشته باشید، می توانید موارد تکراری حرفه ای نیز بسازید:

میترا ابراهیمی و مادرشاصول دوبله

– حتما از هر تکراری چند قالب متفاوت تهیه کنید. این به شما امکان می دهد بین برداشت های مختلف یکی را انتخاب کنید و حتی بخش های خوب هر کدام را ترکیب کنید.
– بدنه، صورت و فریم دوربین را با توجه به دوبله آن تنظیم کنید.

– توجه به نور صحنه; نور می تواند حالات چهره شما را متفاوت کند، می تواند شما را زیباتر، زشت تر یا خنده دارتر نشان دهد. برای داشتن دوبله با کیفیت، حتما نور صحنه و زاویه دوربین را برای خود بررسی کنید.

-پیروی از سازندگان شناخته شده دوبله در ایران و جهان می تواند به شما ایده دهد و علاوه بر اینکه لحظات شاد و مفرحی را برای شما به ارمغان می آورد، نوعی آموزش دوبله نیز می باشد.

حامیان اینستاگرام و روبیکا

دیدگاهتان را بنویسید