قرارداد دیوار پارتیشن اویم شاهانه


قرارداد دیوار پارتیشن

با توجه به ساخت بیمارستان: این قرارداد در تاریخچه ما بین این شرکت ارائه شده است

به آدرس تلفنی که در این قرارداد از یک طرف فروشنده و از طرف شرکت نامیده می شود

و به آدرس تلفنی که از طرف دیگر خریدار نامیده می شود و طرفین متعهد به رعایت مفاد آن می گردند.

ماده اول – موضوع قرارداد

این تحویل مصالح، ساخت، نصب دیوار پارتیشن W111 کناف با ساخت C70-U70 و یک لایه دیوار خشک RG در هر طرف با عایق پشم سنگ و کلیه تجهیزات نصب و نوار متصل مطابق نقشه ها، مشخصات فنی ارائه شده توسط فروشنده..

ماده 2 – اسناد قرارداد

2-1- این موافقتنامه

2-2- جدول زمانبندی ارائه شده توسط پیمانکار.

۲-۳- دستور کارهایی که در حین اجرا به پیمانکار ابلاغ می شود.

ماده سوم – مبلغ قرارداد

مبلغ کل قرارداد بر اساس قیمت پیشنهادی فروشنده به ریال می باشد که با توجه به لیست قیمت زیر تعدیل نمی شود:

دیوار خشک RG15-1200-3000mm متر مربع ریال

ساخت گالوانیزه Master C70 به ازای هر متر طول ریال

عایق پشم سنگ با روکش کاغذ کرافت به ضخامت 50 میلی متر بر متر مربع

پیچ و صفحه غلتکی K6 / هر عدد 35 ریال

میخ و فیلینگ Hilti DX450 هر ریال

هر ریال پرچ 4*8.

پیچ مخصوص 2.5 کناف ایرانی هر ریال.

کیت مخصوص آب بندی ریالی کیلویی.

نوار مشبک فایبرگلاس و درزگیر به ازای هر متر طول ریال.

نوار عایق در هر متر طول ریالی.

فریم فرانسوی هر ریال.

لولا در b برای هر تعداد ریال.

رول بولت K6 / 45 ساعت تعداد ریال

تبصره 1 – سطوح بازشو مانند شیرهای چک، روشنایی، درها و پنجره‌ها در طول اندازه‌گیری از کل سطح نصب شده کسر نمی‌شود. مبنای محاسبه کار انجام شده در قسمت عمودی پیشانی از زیر سقف اصلی می باشد.

تبصره 2 – قیمت های پیشنهادی برای سطوح ساده و نشکن می باشد و با ارائه نقشه و متراژ دقیق قیمت نهایی پروژه اعلام می گردد.

ماده 4 – مدت قرارداد

مدت قرارداد از تاریخ امضا و دریافت اولین قسط روز کاری تعیین می شود و فروشنده متعهد می شود کلیه تجهیزات مشمول قرارداد را ظرف یک روز (به استثنای تعطیلات رسمی) به محل تعیین شده توسط خریدار منتقل کند.

ماده 5 – نحوه پرداخت

5-1-60% مبلغ قرارداد معادل ریالی به عنوان پیش پرداخت در زمان عقد توسط خریدار دریافت می شود و در ازای آن چکی به شماره بانک معادل پیش پرداخت به خریدار ارائه می شود. مبلغ به عنوان ضمانت پیش پرداخت تاریخ فسخ قرارداد دقیقا به فروشنده مسترد خواهد شد.

5-2-20 20% مبلغ قرارداد معادل ریالی پس از حمل کامل تجهیزات به خریدار دریافت خواهد شد.

5-3-20% مبلغ قرارداد معادل ریالی پس از تحویل کامل موضوع قرارداد طی پروتکل تعدیل با امضاء نمایندگان فروشنده و خریدار و فروشنده معادل 10 دریافت خواهد شد. % از کل مبلغ قرارداد بصورت چک مبلغ ریالی برای اجرای خوب کار ارائه شده به خریدار که پس از گذشت 30 روز از تحویل و امضای پروتکل اتمام پروژه و رضایت خریدار عودت داده می شود. فروشنده.

ماده ششم – تعهدات بایع

6-1- فروشنده متعهد می شود در ازای دریافت رسید، تجهیزات سفارش خریدار را به نماینده شرکت تحویل دهد.

6-2- فروشنده متعهد می شود کلیه تجهیزات سفارش داده شده را مطابق با طراحی و کیفیت نمونه و مطابق نقشه ها و مشخصات فنی و استانداردهای قابل قبول خریدار تحویل دهد.

6-3- فروشنده متعهد می شود در صورتی که مشمول فورس ماژور موضوع ماده 9 این قرارداد نباشد، معادل ریالی مبلغ قرارداد را به عنوان غرامت تاخیر در انجام تعهد به خریدار بپردازد.

6-4- فروشنده اعلام می دارد با مراجعه به نقشه ها و محل کار در خصوص نحوه کار و مشخصات و موقعیت و شرایط اقلیمی شرکت خریدار و همچنین کلیه اطلاعات لازم اطلاعات کامل را دریافت و با نمای کامل این قرارداد و قبول تعهدات ناشی از آن.

6-5- فروشنده متعهد می شود کلیه نقشه ها را به دقت بررسی کند و در حین اجرای کار در صورت برخورد با مشکل یا ایراد در اسرع وقت مراتب را کتباً به خریدار اطلاع دهد و ایرادات را ردیابی کند و همچنین در هر صورت فروشنده مسئول اجرای صحیح موضوع می باشد این یک قرارداد خواهد بود.

6-6- فروشنده متعهد می شود در مدت زمان تعیین شده عملکرد را به نحو احسن و مطابق با طرح ها و استانداردهای قابل قبول تکمیل نماید.

6-7- تحويل كليه نيروي انساني، ابزار و مواد اوليه لازم جهت انجام كار تماماً بر عهده فروشنده مي باشد و خريدار مسئوليتي در قبال نيروهاي فروشنده جهت ارسال به سازمانهاي مربوطه ندارد.

6-8- کلیه هزینه های حمل، بارگیری و بسته بندی از کارخانه تا محل پروژه بر عهده فروشنده بوده و خریدار هیچ هزینه ای جز مبالغ مندرج در ماده 3 این قرارداد را متقبل نخواهد شد.

6-9- فروشنده باید در کلیه مراحل کار رسا در کارگاه حضور داشته باشد و در غیاب وی نماینده تام الاختیار ذیصلاح با اطلاعات فنی لازم که مورد تایید خریدار نیز می باشد حضور داشته باشد.

6-10- فروشنده مسئولیت کامل ایمنی کارکنان خود را بر عهده دارد و موظف خواهد بود کارکنان خود را ملزم به استفاده از تجهیزات و وسایل حفاظتی کند تا کارکنان دچار حوادث ناشی از کار نشوند. رعایت مبحث 12 مقررات ملی ساختمان نیز الزامی است.

6-11- فروشنده متعهد می شود کلیه کالاها و مواد مصرفی را مطابق با نظر و تایید نماینده خریدار تهیه و از استفاده از مواد مصرفی و تجهیزات درجه دو و برخلاف استانداردهای روز خودداری نماید.

ماده 7 – تعهدات خریدار

7-1- خریدار متعهد می شود کلیه پرداختی ها را در مدت مقرر در ماده 6 قرارداد پرداخت نماید. در غیر این صورت فروشنده می تواند تا زمان دریافت تعهدات معوق مرحله قبل از انجام مرحله بعدی امتناع کند زیرا به ازای هر روز تاخیر به مبلغ قرارداد، ریال جریمه و معادل زمان تاخیر تعلق می گیرد. به یک دوره قرارداد اضافه شده است.

7-2- خریدار موظف است محل اجرای دستور ساخت را برای عملیات موضوع قرارداد آماده و به فروشنده تحویل دهد و در صورت وجود ایرادات احتمالی یا موانع احتمالی نسبت به رفع آن اقدام نماید. عیوب و موانع

7-3- خریدار متعهد می شود حداکثر ظرف مدت 2 روز پس از انعقاد قرارداد، جهت نظارت بر اجرا و نظارت بر قرارداد تا پایان پروژه و تحویل آن، نماینده تام الاختیار خود را به صورت کتبی ارائه نماید.

7-4- خریدار متعهد می شود پس از اعلام فروشنده، کالا را به موقع بررسی و تحویل دهد.

7-5- با توجه به بازدید کارشناسان بازرگانی از وضعیت انجام کار و بررسی عیوب احتمالی و بر اساس برنامه زمان بندی، خریدار موظف است طبق این جدول زمان بندی، ایرادات موجود در محل پروژه را رفع نماید.

7-6- مسئولیت نگهداری مواد، قطعات و تجهیزات تحویل بر عهده خریدار می باشد. بدیهی است کلیه خسارات یا ضررهای احتمالی به عهده فروشنده می باشد.

7-7- در صورتی که محل پروژه به موقع آماده نشود و این امر باعث تاخیر در اجرای کار می شود. یا اگر فروشنده در حین کار با مانع یا موانعی که مربوط به خریدار یا محل اجرای سفارش ساخت و ساز بوده و رفع موانع ذکر شده مستلزم وقفه یا تاخیر در کار باشد، روزهای قطع یا تاخیر اضافه می شود. به مدت قرارداد و در هر صورت این روزها نباید بیش از 5 روز باشد. تشخیص مکان آماده نشده و یا وجود مانع در محل پروژه با ذکر دلیل موجه و اعلام کتبی فروشنده به خریدار غار.

ماده هشتم – گارانتی و خدمات پس از فروش

8-1- تجهیزات و محصولات تحویلی پروژه به مدت یک سال توسط فروشنده گارانتی می شود. گارانتی فوق مشمول خسارات وارده به خریدار نمی باشد.

8-2- تجهیزات و محصولات تحویلی پروژه به مدت سه سال از خدمات پس از فروش فروشنده بهره مند خواهند شد.

ماده نهم – فورس ماژور (رویدادهای قهری و غیر منتظره)

9-1- در صورتی که به هر دلیل خارج از کنترل طرفین قرارداد از قبیل جنگ، زلزله، سیل … تکمیل قسمتی یا تمام قرارداد در موعد مقرر امکان پذیر نباشد با رضایت کتبی طرفین. ، قرارداد ممکن است در صورت لزوم تمدید یا فسخ شود. لازم به ذکر است در صورت فسخ قرارداد کلیه کارهای انجام شده توسط فروشنده تا تاریخ فسخ قرارداد محاسبه و به فروشنده پرداخت خواهد شد.

تبصره – در صورتی که دلایل فوق و سایر دلایلی که خارج از صلاحیت هر یک از طرفین قرارداد باشد، خریدار و فروشنده نتوانند به تعهدات خود در قرارداد عمل کنند، عدم ایفای تعهدات تخلف محسوب نخواهد شد. از قرارداد و طرفین

قرارداد هیچ ادعایی در این زمینه نخواهد داشت.

9-2- در صورت اختلاف ناشی از تفسیر مواد یا شرایط نحوه اجرا و اجرای قرارداد ابتدا با توافق و در صورت عدم حصول نتیجه، نظر داور و در نهایت. نظر دادگاه معتبر خواهد بود.

9-3- در صورت فسخ قرارداد توسط خریدار پس از امضاء و قبل یا بعد از ارسال مصالح، خریدار متعهد می گردد که کلیه زیان وارده به فروشنده اعم از هزینه طراحی و حذف و برش مصالح تحت پروژه را جبران نماید.

ماده دهم

این قرارداد در ده ماده و سه تبصره در سه نسخه و در تاریخ تنظیم و تنظیم شده است نمای رومی امضا و مبادله می شود و سه نسخه آن یک جمله است.

فروشنده خریدار

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر:

قیمت رنگ آمیزی ساختمان پردیس
طراحی یک آپارتمان سه طبقه
ویلا بساز

مراحل ساخت ساختمان گودبرداری

اخذ پروانه ساختمانی

مشارکت در سازندگی مازندران

دیوار زیرزمین

آموزش ترکیب رنگ های حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید