شرکت ها در اوایل هفته آینده به جلسه می روند


نگاهی تحلیلی به شرکت هایی که در 4 جولای به انجمن می روند + بورس نیوز

«اخبار بورس»:

شرکت هایی که در روز چهارم تیرماه 1401 مجمع عمومی عادی تشکیل می شوند اعم از شرکت ها لیزینگ کارآفرینی،، محصولات سیمان شرقی،، شیشه سایپا،، دلیژان شکوه طلایی پارس،، صنعتی بوتان،، سرب و روی ملی،، راه آهن ایران آنها خواهند بود.

لازم به ذکر است که شرکت دلیژان شکوه طلایی پارس این شرکت اعلام کرد مجمع عمومی فوق العاده که قرار بود در آن تاریخ برگزار شود لغو شد راه آهن ایران همچنین در حال مبارزه با این مشکل است و مجمع عمومی فوق العاده این شرکت تشکیل نخواهد شد.

این شرکت ها گزارش عملکرد سال مالی منتهی به اسفند 93 را به سهامداران خود تشریح می کنند و از همه مهمتر سود هر سهم در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

شرکت ها در اوایل هفته آینده به جلسه می روند

لیزینگ کارآفرینی

شرکت لیزینگ کارآفرین در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به اسفند ماه 1400 است، سود خالص پس از کسر مالیات 61 میلیارد تن را ثبت کرد و “ولکار” بر اساس این صورت مالی 409 ریال به ازای هر سهم سود شرکت را به مبلغ 132 میلیارد تن رساند. تن عملیات لیزینگ، افزایش 15 درصدی نسبت به سال مالی قبل.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت وولکار در تاریخ 13 تیرماه ساعت 10 صبح آغاز می شود و گفتنی است این شرکت در سال مالی گذشته 49 درصد سود سهام را به سهامداران واریز کرده است.

محصولات سیمان شرقی

شرکت کفرآور در آخرین اصلاحیه ای که برای اعلام دعوت به مجمع عمومی فوق العاده در سامانه کدال ثبت کرده است، از کلیه سهامداران، وکلای یا نمایندگان قانونی سهامدار و همچنین نمایندگان یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت به عمل آورد تا در مجمع عمومی فوق العاده شرکت کنند. جلسه که از ساعت 10 صبح روز شنبه 25 تیرماه برگزار می شود.

شیشه سایپا

شرکت سایپا شیشه که سال مالی آن در پایان اسفند ماه 1300 به پایان رسیده بود، مجمع عمومی عادی سالیانه خود را در 4 تیرماه سال جاری برگزار می کند. شد و به ازای هر سهم 181 ریال سود برد.

میزان درآمد حاصل از فروش و خدمات در سال مالی گذشته بالغ بر 214 میلیارد تن بوده که نسبت به مدت مشابه 56 درصد افزایش داشته است.

«کاساپا» در سال مالی منتهی به اسفند 1396، سود خالص شناسایی شده به ازای هر سهم معادل 214 ریال بوده و به این میزان سود به سهامداران پرداخت نکرده است، همچنین لازم به ذکر است که این شرکت در تاریخ 25 تیر 1401 مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تشکیل شد. در مورد انطباق اساسنامه شرکت با اساسنامه نمونه سازمان بورس برگزار خواهد شد.

دلیژان شکوه طلایی پارس

شرکت هشکوه در پایان سال مالی منتهی به اسفند ماه 93 در ابتدای هفته آینده مجمع عمومی عادی خود را تشکیل و میزان سود سهامداران را تصویب خواهد کرد.

شرکت شکوه پارس طلایی دلیجان در سال مالی گذشته سود خالص خود را 10 میلیارد تن تعیین کرد و به ازای هر سهم 60 ریال برنده شد. میزان درآمدی که این شرکت در این مدت یک ساله به جا گذاشته 36 میلیارد تن است. نسبت به سال گذشته 1904 درصد افزایش چشمگیری داشته است.

شرکت شکوه پارس طلایی دلیجان تصمیمات مصوب مجمع سال گذشته تقسیم سود 20 ریالی بود که 15 درصد از سود آن به سهامداران پرداخت شد.

صنعتی بوتان

شرکت صنعتی بوتان در آخرین صورت مالی حسابرسی شده خود، میزان سود خالص ارائه شده را معادل 135 میلیارد تن و به ازای هر سهم 1.918 ریال برنده شد که مجموع درآمد عملیاتی این شرکت 4.208 میلیارد تن با 47 درصد افزایش می باشد. نسبت به سال مالی قبل.

تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنعتی بوتان بر این اساس است که سود خالص هر سهم 3654 ریال سود و 60 درصد آن به سهامداران واریز می شود ساعت 16 برگزار می شود.

راه آهن ایران

هاگردش در صورت مالی تا اسفند 1400 سود خالصی را که برجای گذاشت معادل 5 میلیارد تن بود، همچنین شرکت 32 ریال به ازای هر سهم سود شناسایی کرد، مجموع درآمد عملیاتی که شرکت در دوره تحویل یک ساله ثبت کرد تقریباً 25 بود. میلیارد تن، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت در اوایل هفته آینده برگزار شد و زمان برگزاری آن 15 اعلام شد.

سرب و روی ملی

شرکت ملی سرب روی در 4 تیرماه به مجمع عمومی عادی سالیانه می رود و پس از آن مجمع عمومی فوق العاده تشکیل می دهد و به ازای هر سهم 99 ریال سود شناسایی می کند.

مجموع درآمدی که فسرب در پایان سال مالی منتهی به اسفند 1400 بر جای گذاشته، 622 میلیارد تن بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 27 درصد افزایش داشته است. او باید 4430 ریال سود می کرد و 28 درصد از سود خود را به سهامدارانش می پرداخت.

پایان داستان

دیدگاهتان را بنویسید