یک تراست سرمایه گذاری املاک و مستغلات، خطی را دنبال کنید که بازار مسکن و محورهای سهام/کالا را به هم متصل می کند


کاهش ارزش دلار، افزایش قیمت های جهانی را جبران می کند

اخبار بورسا:

کاهش ارزش دلار، افزایش قیمت های جهانی را جبران می کند

ندا کریمی کارشناس بازار سرمایه درباره روند بورس کشور به بورس نیوز گفت: بورس در هفته گذشته تحت تاثیر افزایش قیمت دلار صعودی بود و در پایان در هفته شاهد جهش قیمت های جهانی بودیم که به دلیل کاهش قیمت دلار در ابتدای هفته محقق نشد.در بازار کارآمد باشید. به طور کلی پس از رشد سهام بزرگ و دلاری، شاهد حرکت در سهام کوچکتر از جمله در گروه دارویی و غذایی هستیم.

یک صندوق سرمایه گذاری املاک و مستغلات که پل بین بازارهای مسکن و سهام است

وی درباره صندوق سرمایه گذاری املاک توضیح داد: یکی از ابزارهای مناسب برای توسعه بازار و ارتباط بازار مسکن با صندوق املاک، صندوق املاک است که یکی از مزیت های آن عدم وجود ریسک های مربوط به ساخت و ساز و پروژه ها است. . به گونه ای که تنها املاکی که با این سرمایه ها ساخته شده اند عرضه می شود و عرضه می شود. با توجه به ماهیت این صندوق ها، می توانند همبستگی بالایی با قیمت مسکن داشته باشند و از محل اجاره بها برای سرمایه گذاران جریان نقدی ایجاد کنند. عملیاتی شدن این صندوق گامی مهم و مثبت در رونق بازار است اما سرمایه گذاران در خرید و فروش این صندوق باید به قیمت ساختمان های آن توجه داشته باشند و رشد بالاتر از قیمت مسکن برای این واحدها منطقی نیست. ، به طوری که سرمایه گذاران باید برای سرمایه گذاری در این سهام دقت بیشتری داشته باشند.

محورهای سهام را دنبال کنید

این فعال بازار سرمایه درباره روند پایان سال بازار گفت: در مورد روند پایان سال بازار می توان به بازدهی بیش از دلاری برای بورس امیدوار بود. در بازارهای جهانی با بهبود وضعیت چین و کاهش تورم در آمریکا و در نتیجه عدم افزایش نرخ بهره در ماه های آینده می توان به افزایش قیمت های جهانی امیدوار بود. بنابراین تا زمانی که قیمت دلار و جهانی افزایش پیدا کند، گروه کالایی می تواند تا پایان سال صنعت جذابی باشد.

کریمی در نهایت به بورس نیوز گفت: عدم تحلیل قیمت ارز باعث شد تا پیش بینی عدد مشخصی برای شاخص کل غیرممکن باشد، اما بورس می تواند بازدهی بیشتری نسبت به دلار برای سرمایه گذاران داشته باشد.

پایان مقاله