کسب درآمد آسیاتک با خدمات اینترنتی


درآمدزایی

اخبار بورسا:

شرکت انتقال داده آسیاتک در گزارش فعالیت ماهانه خود که در مهرماه سال جاری پشت سر گذاشت به درآمدهای دریافتی از بخش‌های «خدمات اینترنت، خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا» اشاره کرده است که 96 میلیارد تومان است.

درآمدزایی

مجموع درآمد این شرکت از ابتدای سال مالی تا ابتدای نیمه دوم سال مالی بالغ بر 708 میلیارد تومان بوده است که «آسیاتک» در هفتمین ماه سال مالی به متوسط ​​درآمد 101 میلیارد تومانی دست یافت. .

درآمد «آسیاتک» تا مهر 1401

در پایان مهرماه امسال درآمد ماهانه حاصل از ارائه خدمات و فروش در گزارش مالی خود «آسیاتک» توانسته 37 درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته باشد و نسبت به ماه گذشته با کاهش همراه بوده است. در درآمد

همانطور که گفته شد مجموع درآمد 7 ماهه «آسیاتک» از ارائه خدمات و فروش تشکیل شده است، درآمد دریافتی در مدت مشابه سال گذشته معادل 471 میلیارد تومان بوده و اکنون به میزان فعلی رسیده است. مقدار با رشد 50 درصدی.

درآمدزایی

بیشترین درآمد شرکت انتقال داده آسیاتک در مهرماه امسال مربوط به «درآمد خدمات اینترنتی» با 67 میلیارد تومان بوده که نسبت به مردادماه 22 درصد رشد را شاهد بوده و درآمد ماهانه «آسیاتک» است.

مابقی درآمدهای شناسایی شده توسط آسیاتک از بخش خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا به ترتیب 29 میلیارد تومان و 666 میلیون تومان بوده است.

درآمدزایی

شرکت انتقال داده آسیاتک در 3 ماهه نخست امسال 282 میلیارد تومان درآمد داشته و در 3 ماه دوم کل درآمد این شرکت 330 میلیارد تومان بوده است. درآمد 96 میلیارد تومان بود و پیش بینی می شود آسیاتک این روند صعودی را در پایان سه ماهه سوم ادامه دهد.

پایان مقاله

دیدگاهتان را بنویسید