چهره جدید لادن سلیمانی مادر جوان و جذاب چانیه گلمی


لادن سلیمانی بازیگر جوان سینمای ایران است که هانی گلامی دخترش نیز در این عرصه فعالیت می کند. امروز در ایران فور فان میخواهیم عکسی از چهره جدید لادن سلیمانی که او در اینستاگرامش منتشر کرده به اشتراک بگذاریم.

چهره جدید لادن سلیمانی

لادن سلیمانی با انتشار عکس زیر نوشت:

تمام تصورات و رویاهای ما.

تا زمانی که ما شجاعت تعقیب آنها را داشته باشیم، اتفاق خواهند افتاد.

والت دیزنی

چهره جدید لادن سلیمانیچهره جدید لادن سلیمانی بازیگر

مادر یک بازیگر زن سینما

گلاب آدینه و نورا هاشمی

پسر گلاب آدینه و مهدی هاشمی چه راهی جز هنرمند شدن دارد؟ مروری بر کارنامه گلاب آدینه نشان می دهد که او در تمام این سال ها یکی از برگزیده ترین بازیگران سینمای ایران بوده است.

دختر او نورا هاشمی که به تازگی وارد سینما شده است در فیلم عروس افغان و صلح در میان مردگان نقش مادرش را بازی می کند اما آدینه به سبک خودش ترجیح داد در بسیاری از فیلم ها بازی نکند. نورا نیز مانند مادرش از سال 1984 تنها دو پروژه سینمایی را تکمیل کرده است. اطراف اتوبان و جیب های خیابان جنوبی.

حاجیان و دخترانش مهراوه و ملیکا شریفی نیا

آزیتا حاجیان، هنرمند سینمای ایران، مادر دیگری است که دخترانش به وادی آنور سفر کردند.

آزیتا حاجیان همسر سابق محمدرضا شریفی نیا بود و مهراوه و ملیکا شریفی نیا دو بازیگر فعال در عرصه بازیگری هستند و مهراوه دختر بزرگ خانواده بیشتر از ملیکا شناخته شده است.

چهره جدید لادن سلیمانیدختران آزیتا حاجیان

پروین قائم مقامی و دخترش بهاره رهنما

پروین قائم مقامی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون است که بازیگری را از سال 1364 آغاز کرد اما تفاوت او با دیگر مادران سینمای ایران این است که دخترش او را بازیگر می کند.

دختر مادر بازیگر سینما بهاره رهنما دختر پروین قائم مقامی بازیگر سینما و تلویزیون است که از سال 1350 در عرصه هنر فعالیت داشته و در سریال هایی چون بچه مهندس، خوب بد زشت، پژمان، خداحافظ، بچه بازی کرده است. ، چک برگشتی، زیرزمینی، مستاجر هستم و نقش بازی کردم.

فهیمه رحیم نیا و دخترش شقایق فراهانی

دختر مادران فهیمه رحیم نیا بازیگر کشورمان همسر بهزاد فراهانی است که سال هاست در دنیای بازیگری فعالیت می کند و فرزندان این زوج راه پدر و مادر خود را ادامه دادند. در وادی آنر.

شقایق فراهانی دختر هنرمند فهیمه رحیم نیا و بهزاد فراهانی است که وارد عرصه بازیگری شد و راه پدر و مادر هنرمندش را ادامه داد.

شقایق فراهانی و مادرششقایق فراهانی و مادرش

گوهر حیراندیش و دخترش آزاده اسماعیل هانی

گوهر کی اندیش بازیگر پیشکسوت دنیای بازیگری است که بازیگری را از سال 49 آغاز کرد و همسرش زنده یاد جمشید اسماعیل هانی یکی از مشوق های او در عرصه هنر است.

آزاده دختر گوهر حیراندیش و جمشید اسماعیل هانی است که در رشته بازیگری تحصیل کرده و در فیلم رمز و راز شطرنج نیز بازی کرده است.

روی تیموریان و دخترش دنیا مدنی

دختر مادران دونا مدنی بازیگر سینمای جهان کوچکترین دختر رویا تیموریان است.

اینستاگرام و جدول یاب

دیدگاهتان را بنویسید