چهره جدید «بارون ترامپ» پسر ملانیا ترامپ در مراسم تشییع جنازه همسر سابق پدرش


زمانی که ترامپ رئیس جمهور آمریکا شد، فرزندانش بسیار مورد توجه قرار گرفتند، اما پسر کوچک او که از همسر فعلی اش ملانیا است، به دلیل افزایش قد سریع، بیش از بقیه مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. پسر شش فوتی ترامپ را در ایران فور فان ببینید

درباره پسر شش فوتی ترامپ که از سیاست متنفر است

بارون ترامپ به عنوان کوچکترین فرزند دونالد ترامپ و تنها فرزند او از ملانیا ترامپ، همیشه به خاطر قد بلندش مشهور بوده است. این نوجوان ظاهراً از والدینش بلندتر است و اخیراً پس از مدت ها غیبت در رسانه ها در مراسم تشییع جنازه ایوانا ترامپ، همسر اول دونالد ترامپ دیده شده است.

بارون ترامپ کیست؟

بارون کوچکترین پسر دونالد ترامپ و تنها فرزند او از همسر فعلی و بانوی اول سابق خود ملانیا ترامپ است. او در سال 2006 و یک سال پس از ازدواج پدر و مادرش
او سال قبل به دنیا آمد و از نظر سنی به برادرزاده هایش نزدیک تر است تا خواهر و برادر ناتنی اش. در واقع اختلاف سنی بارون و دونالد جونیور 28 سال است. ملانیا درباره بارون گفت: «او ذهن بسیار قوی دارد، پسری بسیار خاص و باهوش. او مستقل و صاحب نظر است و دقیقا می داند که چه می خواهد. گاهی اوقات من او را دونالد کوچولو صدا می کنم. در ظاهر او ترکیبی از ما است، اما شخصیت او چیزی است که من او را به خاطر آن دونالد کوچک می نامم. بارون به همراه پدرش در برنامه های The Apprentice و The Oprah Winfrey Show ظاهر شد.

بارون ترامپ کیست؟بارون ترامپ

پسر شش فوتی ترامپ در مراسم خاکسپاری همسر سابق ترامپ

در طول مبارزات انتخاباتی پدرش، بارون برای مدت کوتاهی با والدین و خواهر و برادرش در انظار عمومی ظاهر شد، اما والدینش به او گفتند:
که همیشه سعی کرده اند فرزندشان را از چشم رسانه ها دور نگه دارند. اما فیلم حضور بارون در مراسم تحلیف رئیس جمهور
جمهوری پدرش پس از برنده شدن در مسابقه در سال 2016، جایی که به سختی توانست چشمانش را در حین سخنرانی پدرش باز نگه دارد، در فضای مجازی پخش شد.

در اکتبر 2019، ملانیا فاش کرد که بارون پس از آلوده شدن ملانیا و ترامپ نیز به ویروس کرونا آلوده شده است.
بارون ترامپ همچنین به زبان اسلوونیایی مسلط است و با مادر و والدین مادرش به این زبان صحبت می کند.
ملانیا در مورد علاقه بارون به ساختن سازه های بزرگ و ماندگار مانند آسمان خراش های پسرش در منهتن صحبت کرد.

چهره جدید پسر ملانیا ترامپ چهره جدید «بارون ترامپ» پسر ملانیا ترامپ در مراسم تشییع جنازه همسر سابق پدرش

قد بارون ترامپ چقدر است؟

قد بارون ترامپ علنی نشده است زیرا والدینش سعی می کنند او را از رسانه ها دور نگه دارند
و البته این نوجوان 16 ساله همچنان در حال رشد است. برخی حدس می زنند که ارتفاع آن در حال حاضر نزدیک به 2 متر است
و بسیاری از کاربران اینترنت بر این باورند که او یک بازیکن ایده آل برای ورزش بسکتبال خواهد بود.

اولین بحث ها در مورد قد بارون ترامپ زمانی آغاز شد که او در عمارت مار لاگو در فلوریدا در روز شکرگزاری 2019 در کنار پدر و مادرش از هواپیمای ریاست جمهوری خارج شد.

بارون ترامپقد بارون ترامپ

این یکی از اولین بارهایی بود که بارون 13 ساله به اندازه پدر 74 ساله اش بود.
او نسبتا بلند است و قد او بیش از 190 سانتی متر است قد ملانیا حدود 178 سانتی متر است.
که برای یک زن نسبتاً بالاست. در طول کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در سال 2020، بارون در کنار مایک پنس که حدود 176 سانتی متر قد دارد ایستاد.
و تفاوت قد او با معاون سابق رئیس جمهور آمریکا بسیار محسوس بود، جایی که سر مایک پنس حتی از کتف این نوجوان 14 ساله (سن او در آن زمان) پایین تر بود. در سال 2022، بارون ترامپ بسیار بلندتر از مادر و پدرش بود که همراه با والدینش و سایر اعضای خانواده ترامپ در مراسم تشییع جنازه ایوانا ترامپ شرکت کرد.

بارون ترامپ، پسر ملانیابارون ترامپ

بارون ترامپ کجا تحصیل می کند؟

پس از اینکه پدرش رئیس جمهور شد، بارون ترامپ در برج ترامپ در منهتن ماند و به مدرسه گرامر و مقدماتی کلمبیا در نیویورک رفت. از اساتید برجسته این مدرسه می توان به الی شیدی، بازیگر مشهور کلوپ صبحانه، گری وینیک، کارگردان وب شارلوت و سارا مایکل گلار اشاره کرد. هرمان ملویل، نویسنده کتاب معروف موبی دیک نیز در کلاس ششم در همین مدرسه تحصیل کرد. هزینه ثبت نام سالانه در این مدرسه حدود 31000 پوند است. بارون سپس با مادرش در ژوئن 2017 به کاخ سفید نقل مکان کرد و در مدرسه مذهبی سنت اندروز در حومه مریلند تحصیل کرد، جایی که شهریه سالانه 38000 پوند گزارش شده است.

چرا بارون پس از تحلیف دونالد ترامپ در فضای مجازی منتشر شد؟

در طول سخنرانی سال 2016 دونالد ترامپ در مراسم تحلیف، به نظر می رسید که بارون ترامپ پس از 24 ساعت بی خوابی در باز نگه داشتن چشمانش مشکل دارد. بارون 10 ساله که در آن زمان نتوانست موفقیت پدرش در رسیدن به ریاست جمهوری را جشن بگیرد، در حالی که تلاش می کرد تا بیدار بماند، روی پاهای خود جلو و عقب می رفت. این اولین باری نبود که بارون به دلیل بی تفاوتی نسبی اش نسبت به فعالیت های سیاسی پدرش مورد توجه قرار می گرفت. او همچنین در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در سال 2018 نتوانست خمیازه کشیدن خود را متوقف کند، در حالی که ملانیا سعی کرد با نشان دادن محبت خود به پسرش، کمی او را شاد کند.

اینستاگرام – روزیاتو

دیدگاهتان را بنویسید