پیش بینی تغییرات طراحی اپل واچ پروحدود دو ماه دیگر، اپل از سه ساعت اپل جدید خود رونمایی خواهد کرد. به گفته گورمن، خبرنگار بلومبرگ، اپل واچ پرو شکل تکامل یافته ای از طراحی مستطیلی اپل واچ فعلی است و در واقع تغییر زیادی در طراحی ساعت های هوشمند اپل ایجاد نخواهد شد. این بدان معناست که اپل واچ پرو با طراحی ساعت هوشمند 2018 اپل عرضه خواهد شد.

پیش از این وب سایت 9to5Mac گزارش داده بود که اپل واچ پرو جدید اپل به صفحه نمایش بزرگتر، عمر باتری بیشتر و سنسور جدید دمای بدن مجهز خواهد شد. از آنجایی که مچ دست معمولا مکانی نیست که افراد دمای بدن خود را در آن اندازه گیری کنند، غول آمریکایی باید از الگوریتم دقیقی در این دسته استفاده کند.

البته گورمن علاوه بر موارد فوق معتقد است که این ساعت هوشمند می تواند با یک بار شارژ چندین روز شارژ را در اختیار کاربران خود قرار دهد. این ویژگی به لطف حالت کم مصرف خواهد بود که اپل هنوز به طور رسمی در مورد آن صحبت نکرده است.

همچنین با توجه به تاکید آقای کو، سنسور قند خون حداقل تا سال 2024 به ویژگی های سلامت ساعت های هوشمند اپل اضافه نخواهد شد، باید دید در روزهای آینده چه خبرهای دیگری از ساعت های هوشمند جدید اپل منتشر خواهد شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید