ویژگی های افراد موفق که همه نمی دانند


—————- گزارش آگهی —————–

یکی از ویژگی های مثبت افراد ثروتمند دنیا این است که برای هر کاری که در طول روز انجام می دهند برنامه ریزی می کنند. به کارهایی که در طول روز انجام می دهید توجه کنید.

 

قیمت موز خشکموز خشک یکی از خوشمزه ترین و بهترین میوه های خشک موجود در بازار است و می تواند یک میان وعده سالم به خصوص برای کودکان و افراد میانسال باشد که ویتامین های مورد نیاز بدن آنها را تامین کند. قیمت موز خشک بسته به نوع، کیفیت، برند استاندارد متفاوت است.

 

ترشی خانگیمردم برای بهره مندی بیشتر از محصولات باکیفیت ترشی خانگی و ترشی انبه چابهار تهیه می کنند که نشان دهنده علاقه شدید آنها به این محصول با کیفیت است.
شاید این مورد را زمانی که به فروشگاه های بزرگ سر زدید دیده باشید که به غیر از خیارشورهایی که در شیشه می گذارند و روی قفسه قرار می گیرند، بقیه به شکل شیشه هستند و در اندازه ها و اندازه های بزرگتر به فروش می رسند.

 نقره ۸۴ عیار

در زمان های قدیم مردم از نقره 84 عیار برای تزیین فضای داخلی خانه های خود استفاده می کردند اما به مرور زمان استفاده از آن کاهش یافت.
امروزه ظروف نقره قدیمی که به آن ظروف نقره قدیمی می گویند در موزه ها نگهداری می شود.
فلز نقره در جدول تناوبی با نماد Ag نشان داده شده است و یکی از فلزات براق و بسیار جذاب است. این فلز به رنگ خاکستری مایل به سفید است و به دلیل چکش خواری و نرمی قابل استفاده نمی باشد.

 دیدگاهتان را بنویسید