ویژگی جدید CoTweet چیست و چه زمانی فعال می شود؟توییتر در حال تحقیق و آزمایش ویژگی جدیدی در برنامه خود است که در آن یک توییت بیش از یک نویسنده یا حساب کاربری خواهد داشت. نام این ویژگی CoTweet است و در حال حاضر فقط روی حساب های منتخب در حال آزمایش است. با استفاده از این ویژگی جدید، بیش از یک نفر می توانند یک توییت با محتوای یکسان را برای دنبال کنندگان فردی به اشتراک بگذارند.

به گزارش ایتنا از همشهری آنلاین، به نقل از شرکت توییتر، این قابلیت در تاریخ 16 تیرماه توسط تیم Twitter Create معرفی شد. این شرکت می‌گوید: «با اشتراک‌گذاری یک توییت، ایمان را به اشتراک بگذارید. Quotweets اکنون در حال آزمایش برای یافتن راهی جدید برای توییت کردن با یکدیگر است.”

در حال حاضر، همه کاربران توییتر نمی توانند از ویژگی Cotweet در برنامه استفاده کنند. این ویژگی جدید فقط در حساب‌های منتخب موجود است. ظاهراً فقط کاربران منتخب از کانادا، آمریکا و کره جنوبی برای استفاده از Kotweet انتخاب شده اند. مدت زمان بررسی اثربخشی یا مناسب بودن این ویژگی هنوز مشخص نیست.

توییتر همچنین اعلام کرد که از آنجایی که این ویژگی در حال حاضر در حال آزمایش است، این شرکت این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از این ویژگی را متوقف کند و البته در صورت حذف این ویژگی، به احتمال زیاد هر توئیت مشترکی که در این مدت ایجاد می شود نیز وجود خواهد داشت. حذف شود..

برای ایجاد یک توییت مشترک، یک کاربر باید ابتدا یک توییت با حساب خود ایجاد کند. پس از نهایی کردن محتوای مورد نظر در آن توییت، برای کاربر دیگری دعوت نامه ارسال می کند تا در توییت خود شرکت کند. هنگامی که کاربر مورد نظر دعوت مهمانی را می پذیرد، توییت مشترک ایجاد شده و به حساب هر دو کاربر ارسال می شود. به این ترتیب، تمام فالوورهای هر دو طرف، توئیت یا توییت مشترک مورد نظر را دریافت خواهند کرد، حتی اگر اکانت همکار توئیتر دیگر را فالو نکرده باشند.

دیدگاهتان را بنویسید