ویلای زیبا و بزرگ سحر ولدبیگی و همسرش نیما فلاح در شمال


یکی از زوج های فوق العاده سینما و تلویزیون نیما فلا و همسرش سحر ولدبیگی است. سحر دختر مرحوم مسعود بیگی، میکاپ آرتیست برجسته ایرانی بود که سال گذشته درگذشت. ویلای سحر ولدبیگی و همسرش در شمال ایران را در ایران فور فان ببینید.

ویلا سحر ولدبیگی

وقتی از ته دل لبخند می زنم، امید در دلم می سوزد.
این حس به قدری بزرگ و زیباست که قلبم را به درد می آورد.آنچه که چشمانم دید و قلبم باور نکرد دنیای دیگری بود.
اگر بخواهم توصیفش کنم لذت دیدن مهر صد آفرینش از دست استاد راهی پر از تکرار و خستگی است. یا جوانه زدن گلی که ساقه هایش پژمرده شده و همه از دوبرابر شدن حجمش ناامیدند.
مرز بین امید و ناامیدی تبدیل است.

تلنگری که به شما یادآوری می کند هر چیزی را که قطع کرده اید و به ظاهر از دست داده اید می تواند نجات شما به معنای واقعی کلمه باشد. راهی برای فرار از باورهای نادرست و در آغوش گرفتن امید بیشتر.
انتهای هر رویداد، پایان هر ویرانی بزرگ،
یک روزنه پنهان، فقط آن را با قلب خود پیدا کنید.

تصویری جدید از زوج دوست داشتنی سینمای ایران در ویلای خود!

ویلای زیبا و بزرگ سحر ولدبیگی و همسرش نیما فلاح کلبه ای زیبا و بزرگ برای کمدین ها در شمال

سحر (زاده ۱ تیر ۱۳۵۶، تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. او دختر مسعود ولدبیگی و همسر نیما فلا بازیگر سینما و تلویزیون است. وی دارای دیپلم مدیریت بازرگانی از هنرستان شهید مدرس است. سحر ولدبیگی دوره بازیگری را در کارگاه آزاد بازیگری گذراند و پس از بازی در چندین سریال تلویزیونی با سریال دختران به شهرت رسید. تصویری جدید از زوج دوست داشتنی سینمای ایران در ویلای خود!

ویلا سحر ولدبیگیسحر ولدبیگی و همسرش

نیما فلاح (زاده ۴ دی ۱۳۵۱ در تهران) بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. وی همسر سحر (بازیگر) و دارای مدرک لیسانس در رشته چاپ است. او بازیگری در تلویزیون را از سال ۱۳۷۳ با بازی در سریال طنز ساعت خوش به کارگردانی مهران مدیری با بازی در نقش دستیار درک (هنرا) آغاز کرد و پس از چند سال وقفه دوباره با مهران مدیری در جنگ ۷۷ به بازیگری پرداخت.

سحر ولدبیگی و همسرشنیما فلا و همسرش

اینستاگرام – ساعد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید