والنسیا پایتخت طراحی جهان در سال 2022 خواهد بود


والنسیا پایتخت طراحی جهان در سال 2022 خواهد بود

با توجه به بازار کار ساخت ویلا اویم شاهانه: والنسیا که پانزدهمین شهر بزرگ اتحادیه اروپا است، شهری مدرن و پر جنب و جوش در سواحل مدیترانه است. این شهر یک مرکز تجاری معتبر است که در حال حاضر محل برگزاری فرمول 1 اسپانیا است. این شهر در سال 137 قبل از میلاد تاسیس شد. توسط رومیان به عنوان Valentia به معنای قدرت و شجاعت. معماری این شهر مستقیماً تحت تأثیر معماری رومی، عربی و گوتیک بوده که بیشتر آنها حفظ شده است.

والنسیا، پایتخت طراحی جهان
والنسیا، پایتخت طراحی جهان

سازمان طراحی جهانی (WDO) هر دو سال یک بار پایتخت طراحی جهانی را تعیین می کند و این قرعه کشی به نام والنسیا در سال 2022 برنده شد. والنسیا در سواحل جنوب شرقی اسپانیا یک بندر مهم مدیترانه ای با تاریخ غنی و طراحی منحصر به فرد است. . این عوامل باعث شده تا این شهر به عنوان هشتمین پایتخت طراحی جهان در سال 2022 معرفی شود.

سازمان طراحی جهانی (WDO) شهرهایی را که از طراحی برای ایجاد انگیزه و توسعه اجتماعی، اقتصادی، محیطی و فرهنگی استفاده می کنند، شناسایی می کند. شهرهایی که قبلاً توسط سازمان طراحی جهانی انتخاب شده اند یک ویژگی منحصر به فرد دارند و آن تبدیل طراحی به عنوان یکی از روش های کلیدی تحول است. این شهرها عبارتند از مکزیکو سیتی، هلسینکی، سئول، کیپ تاون، تورین، تایپه و لیل.

لحظه آخری یکی از معروف ترین سایت هایی است که در زمینه تورهای گردشگری فعالیت می کند، در بین تمامی تورهای این سایت >> تور لحظه آخری کیش << بیشترین تعداد رزرو را دارد زیرا قیمت های شگفت انگیزی نسبت به سایت های رقیب ارائه می دهد. پیشنهاد می‌کنیم با کلیک کردن روی پیوند، با آنها نیز آشنا شوید.

ایده نامزی والنسیا برای انتقال ابتکار عمل به شرکت ها و نهادهای سیاسی به عنوان یک پروژه توسط تیمی جامع متشکل از مدیران، طراحان و متخصصان مطرح شد. این پروژه با هدف برجسته کردن والنسیا در کیفیت طراحی مدیترانه ای راه اندازی شد و Associaciò València Capital del Disseny کل پروژه را بر عهده گرفت. طراحی مدیترانه ای این شهر بیانگر ارزش های مترقی مختلف از جمله برابری جنسیتی، عدالت اجتماعی، همدلی، شادی، مشارکت، پایداری و آموزش است.

طراحی جهان در سال 2022
طراحی جهان در سال 2022

والنسیا، سومین شهر پرجمعیت اسپانیا، به دلیل میراث دیرینه طراحی انتخاب شد. این شهر از طراحی برای توسعه سیاست های عمومی استفاده کرده و صدها سال است که آثاری در زمینه های طراحی، معماری، تصویرسازی و طراحی داخلی توسعه داده است. زیرساخت های والنسیا به سمت همزیستی با طبیعت و ساختارهای شهری در حال حرکت است.

انتخاب والنسیا به عنوان پایتخت طراحی جهان نشانه قدردانی از طراحی اسپانیایی است که به عنوان عامل تغییر اجتماعی و نوآوری شهری عمل می کند.

توجه: این آگهی ساختمان یک آگهی رپورتاژ است و اویم شاهانه هیچ نظر و مسئولیتی در قبال محتوا و محصولات آن ندارد.