هیاهوی طناز طباطبایی و جواد عزتی در کنسرت «سیساد».


کنسرت 100 نمایشی به کارگردانی امیر جدیدی با واکنش های زیادی مواجه شد. این نمایش با استقبال زیادی مواجه شد، اما انتقادات زیادی نیز به همراه داشت. امروز در ایران فورفان صحنه ای از بازی طناز طباطبایی در برنامه سیساد را برای شما قرار می دهیم.

اجرای طناز طباطبایی در نمایش سیساد

لحظات دراماتیک اجرای جواد عزتی و طناز طباطبایی در کنسرت نمایش سیساد که با اشک های طناز طباطبایی همراه بود بازتاب زیادی داشت.

پروژه کنسرت «سیصد» کاری از سهراب پورناظری به کارگردانی امیر جدیدی و آهنگسازی تمورث پورناظری است که رضا بهرام و طناز طباطبایی، جواد عزتی، مهران غفوریان، بهرام رادان، دلنیا آرام، منوچهر علیپور، عرفان ناصری، نیما خوانندگی می کنند. سکوت و یک امیر جدید روی صحنه خواهند رفت.

طناز طباطبایی در برنامه سیساداجرای طناز طباطبایی در نمایش سیساد

«سیساد» بر اساس مقاله ای از «ری بردبری» طراحی و ویرایش شده و به موضوع کتاب سوزی و نسل کشی مغول ها در نیشابور می پردازد.

صحنه ای از بازی جواد عزتی و طناز طباطبایی در کنسرت نمایش سیساد به کارگردانی امیر جدیدی با استقبال تماشاگران مواجه شد.

ویدیو بازی طناز طباطبایی در سیساد

سیصد پول را نشان دهید

این شب ها کاخ سعدآباد میزبان کنسرت «سی صد» به کارگردانی امیر جدیدی است. نمایشی که پیش از این با عنوان «ج» در همین مجموعه برگزار می شد. البته این کار با همایون جلب توجه کرد و این کار با بلیط هفتصد هزار تومانی. با این حال حواشی این نمایش همچنان ادامه دارد.

طناز طباطبایی در برنامه سیسادنمایش 300

شاید قدرت در 300 نام محمد رحمانیان بود. کارگردان و نویسنده ای که مهارت های نمایشنامه نویسی اش خود توضیحی است. رحمانیان امتیاز 300 را به آهنگ ری بردبری زد. پیش از این اعلام شده بود که خط اصلی داستان این پروژه نمایشی موسیقایی به موضوع کتاب سوزی و نسل کشی مغول ها در نیشابور اختصاص دارد و اتفاقا همین چند شب پیش علی نصیریان، پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در برنامه خندوانه در این باره توضیح داد.

نمایش کنسرتنمایش کنسرت

در آنجا گفت که در سال 300 نقش چنگیزخان مغول را بازی خواهد کرد و شخصاً پیشنهاد داد که دیالوگ های چنگیزخان را روی اسبی اصیل بیان کند.

جواد عزتی، طناز طباطبایی، مهران غفوریان، دلانیا آرام، عرفان ناصری، منوچر علیپور، نیما سکوت، امیرجدی و رضا کیانیان سی بازیگری بودند که کارگردانی امیرجدی با دودلی ها و ایراداتش مانع از ساخت یک اتفاق مهم شد، اما متن دقیق و توانا محمد رحمانیان نگذاشت این اثر که می توانست در آسمان هنر ایران بدرخشد به فاجعه ای تمام عیار تبدیل شود.

همشهری آنلاین و فراید

دیدگاهتان را بنویسید