همراه اول برای شناسایی وارد اراضی عباس آباد می شودبه گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، تفاهم نامه “همکاری در توسعه اکوسیستم نوآوری سرزمین عباس آباد و راهکارهای هوشمند” بین ماهواره اول و شرکت نوسازی اراضی عباس آباد منعقد شد.

انتخاب زمین عباس آباد در راستای ایجاد اکوسیستم نوآوری و هوشمندی به دلیل موقعیت استراتژیک و پتانسیل بالای آن در سطح کشور و تهران بزرگ است که می تواند به عنوان جایگاه پیشرو در این زمینه نقش بسزایی داشته باشد.

ارائه خدمات و فناوری‌های نوین هوشمندسازی و اینترنت اشیاء مبتنی بر فناوری اپتیکال و 5G، ایجاد مرکز نوآوری و نمایشگاه ویژه، استفاده از طرح‌های آزمایشی هوشمندسازی و استفاده از ظرفیت شرکت ارتباطات سیار ایران برای ایجاد زیرساخت‌های ارتباطی و داده‌ای. یکی از اهداف این تفاهم نامه است.

همکاری در پروژه ها و خدمات مکان محور، همکاری در توسعه اکوسیستم نوآوری هوشمند شهری، فراهم کردن زمینه حضور شرکت های دانش بنیان و امکان سنجی طراحی، ایجاد و بهره برداری از مرکز داده، ایجاد یکپارچه باشگاه مشتریان مجتمع زمین، ایجاد روش های نوین پرداخت پول در کیف پول، ارائه راهکارهای تبلیغاتی هوشمند بخشی دیگر از اهداف این تفاهم نامه است.

در نهایت، رسالت چنین همکاری مشترک ایجاد کسب و کارهای جدید و هوشمندسازی تهران و سایر شهرهای کشور است تا مردم بتوانند از آن بهره ببرند و زمینه تحقق ایران دیجیتال را فراهم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید