هدی زین العابدین در کنار پدر و مادر مرحومش


هدی زین العابدین بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که با بازی در سریال سقوط یک فرشته به شهرت رسید. او همچنین در فیلم ها و سریال های دیگری بازی کرد. امروز در ایران فورفان می خواهیم عکسی از پدر و مادر هدی زین العابدین را برای شما قرار دهیم.

والدین هدی زین العابدین

عکس هدی زین العابدین در کنار خانواده

والدین هدی زین العابدینپدر خدا زین العابدین
والدین هدی زین العابدینمادر هدی زین العابدین

هدی زین العابدین با انتشار عکس زیر نوشت:

«زالاوا» در حال اکران در آمریکای شمالی و اسکاندیناوی است
به سینماهای ایران می آیند

فیلم سینمایی «زالاوا» به کارگردانی ارسلان امیری و تهیه کنندگی سمیرا و روحلا برادی یکی از سورپرایزهای سی و نهمین جشنواره فیلم فجر بود.
این فیلم از ماه آینده در سینماهای آمریکای شمالی و اسکاندیناوی اکران خواهد شد.

بازیگر زاوالابازیگر زاوالا

درباره فیلم زاوالا بیشتر بدانید

زالاوا اولین فیلم ارسلان امیری است که پیش از این در آثار آیدا پهننده دست خود را بر آتش سینما ثابت کرده است. آیدا پهننده که امسال با فیلم تی تی در جشنواره حضور داشت، در کنار همسرش به عنوان مشاور کارگردان و فیلمنامه نویس حاضر شد تا اولین تجربه کارگردانی او به بهترین شکل ممکن شکل بگیرد. مسئول این فیلم این فیلم در 50 جلسه در سه استان کردستان، همدان و تهران تصویربرداری شد و قبل از اوج گیری شیوع ویروس کرونا به پایان رسید.

فیلم زاوالافیلم زاوالا

به بهانه عکس پدر و مادر بازیگر زاواله خدا زین العابدین درباره این فیلم بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ایده این فیلم که بر اساس مجموعه ای از وقایع واقعی دهه 50 ساخته شده است، چند سالی است که در ذهن امیری وجود دارد، اما از زمانی که تصمیم گرفت فیلم را بر اساس دیالوگ های کردی بسازد، مسیر سختی را طی کرده است. به مرحله تولید برسد. ارسلان امیری با تغییر استراتژی خود پذیرفت که می تواند از دیالوگ های کردی برای روایت داستان اصلی فیلمش استفاده کند و پس از ارائه طرح خود در بازار سینما هنگ کنگ در سال ۲۰۱۹ توانست برنده جایزه ویژه سینمای کره شود.

فیلم زالاوا متوجه می شود که شانس زیادی برای ارتباط با مخاطب ندارد و به عنوان یک فیلم ترسناک سعی می کند از همان ابتدا نشانه های تاثیرگذار و انفجاری خود را فعال کند. فیلم با نشانه هایی از ژانر وحشت شروع می شود، اما به تدریج این نشانه ها را از دست می دهد. در حالی که انتظار می رود یک فیلمنامه ترسناک سطح بالاتری از ترس را در پایان داستان نشان دهد، فیلم زالاوا با گذشت زمان از ترسناک بودن فاصله می گیرد.

اینستاگرام و ویجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید