هدیه بازیگر نون خا بازوند در جشن تولد مادر جوان و زیبایش


هدیه ها بازوند بازیگر جوان ایرانی است که با بازی در سریال نون خا به شهرت رسید. او اخیرا در سریال راز بقا ساخته سعید آقاخانی به ایفای نقش پرداخته است. امروز در ایران فورفان می خواهیم عکسی از مادر هادیه بازوند که در اینستاگرامش منتشر کرده است را منتشر کنیم.

تولد مادر یک هدیه است

حدیده بازوند عکسی از مادرش منتشر کرد

مادر یک هدیه استعکس مادر هدیه بازوند

نون خ ظرفیت و توانایی بازیگران بومی کردستان را به نمایش گذاشت

کاظم نوربخش با اشاره به روند پیوستن به سریال نون خا گفت: من و تعدادی دیگر از بازیگران کردستان و کرمانشاه که تعدادشان به بیش از 700 نفر رسید، تست دادیم و برای بازی در سریال نون خا درخواست دادیم، اما در نهایت فقط چند ما موفق شدیم به این کار بپیوندیم.

وی با بیان اینکه در نون خا 1 نتوانستیم زیاد بازی کنیم و توانایی های خود را نشان دهیم، افزود: اما در قسمت دوم این مجموعه و با اعتماد ویژه سعید آقاهانی به عنوان کارگردان این اثر، اجرای ما بیشتر دیده شد.

مادر یک هدیه استبازیگران نون خ

این بازیگر کردستانی گفت: علاوه بر اینکه توانستیم بخشی از توانمندی های شرکت کنندگان منطقه ای را به نمایش بگذاریم، فرصت ارزشمندی برای ارائه ظرفیت های گردشگری استان های کردستان و کرمانشاه نیز فراهم شد و به نظرم همین نکته کافی است. برای موفقیت این سریال

وی افزود: برای اولین بار در تاریخ این کشور، امکانات استان های کردستان و کرمانشاه در زمینه کشاورزی و گردشگری ارائه شد و علاوه بر آن مردم با فرهنگ غنی مردم کرد زبان آشنا شدند و ارائه کردند. تصویری منطقی و درست از مناطق کردنشین به مردم سایر نقاط کشور.

سریال نون خسریال نون خ

ماشا الله وروایی بازیگر نقش «عمو کاووس» درباره حضورش در سریال نون خا گفت:
بعد از تستی که از ما گرفته شد به این پروژه پیوستیم اما در سری دوم
سعید آقاهانی بیشتر از من توقع داشت و خوشبختانه
در نهایت کار خیلی خوب شد.

وی ادامه داد: در فصل دوم سعید آقاهانی بیشتر از کاووس انتظار داشت
و این نقش با استقبال خوبی روبرو شد و همه با من خوب هستند.
حتی از همکارانم در هوانیروز اصفهان، کرمانشاه، تهران تشکر می کنم که پیام های زیادی برای من ارسال کردند.

اینستاگرام و مهر

دیدگاهتان را بنویسید