نگاه عجیب و متفاوت فرشته حسینی پس از مدت ها دوری از سینما


فرشته حسینی بازیگر جوان ایرانی است که پس از ازدواج با نوید محمدزاده بیشتر به شهرت رسید. این بازیگر ایرانی-افغانی به همراه همسرش در سریال قورباغه بازی کرد. در ادامه ما در ایران فورفان عکسی از لباس عجیب فرشته حسینی که به تازگی منتشر شده است را برای شما قرار می دهیم.

تیپ عجیب فرشته حسینی بازیگر

فرشته حسینی با استایلی متفاوت

تیپ عجیب فرشته حسینیتیپ عجیب فرشته حسینی بازیگر

واکنش طراحان به لباس های عجیب بازیگران

اخیرا در مقاله ای درباره پوشش بازیگران ایرانی در جشنواره های خارجی نوشته ایم که «فرش قرمز یا فرش قرمز خودمان دنیای عجیب، جالب و شلوغی است. دنیایی که باعث می شود هنرمند در یکی از آن ها در چهار گوشه دنیا دیده شود، بیش از تمام تلاش هایی که در ایفای یک نقش انجام داده است. کافی است دو قدم روی این فرش جذاب بردارید. ناگهان می بینید که تمام دنیا در مورد لباس و ظاهر شما صحبت می کنند. متعلق به فرش قرمز است. دنیای فرش قرمز”

تیپ عجیب فرشته حسینینوع عجیب بازیگران

تالیا ایمانی; این طراح صحنه و لباس که چندین بار برای نوید محمدزاده لباس های جنجالی طراحی کرده است، شخصیت این بازیگر را عامل مهمی در طراحی لباس هایش می داند و می گوید: همین که محمدزاده را با هر طرحی که کار می کند، می بینیم که لباس های متفاوتی می پوشد، نشان می دهد که او یک لباس است. طراح چنین چیزهایی و این به خاطر اوست نه طراحانی که با او کار می کنند. او هیچ ابایی از طرح ریزی جسورانه یا مورد انتقاد ندارد.”

این طراح درباره منابع الهام طرح هایش می گوید: «من طرح ها را بیشتر بر اساس شخصیت افراد انتخاب می کنم. البته خیلی ها گفته اند که برای مراسم هایی مثل جشنواره ها و … بهترین لباس کاپشن و شلوار است اما من دوست دارم کاپشن و شلوار تعریف دیگری پیدا کند.

سبک های مختلف بازیگرانسبک های مختلف بازیگران

مریم برمن، یکی دیگر از طراحان، می گوید: «متفاوت و خاص بودن بسیار خوب است، اما برخی افراد خاص بودن را با عجیب بودن اشتباه گرفته اند. این را در سبک برخی از بازیگران می بینیم که حتی سیمرغ گرفته اند که مناسب جشنواره نیست و بیشتر برای کافه رفتن مناسب است. بهرمانی می گوید همه نباید کت و شلوار دامادی بپوشند، بلکه باید لباس رسمی و متفاوتی بپوشند که در خور یک بازیگر باشد.

اینستاگرام و صدای ایران

دیدگاهتان را بنویسید