نوع بازیگر مونا کارمی با آنچه در فیلم دیده اید متفاوت است


مونا کرمی بازیگر جوان و آینده دار کشورمان است که در سریال حبری پاییز دیده شد. اما بازی او در سریال سرنوشت او را به شهرت رساند. در ادامه در ایران فورفان یک عکس تایپ مونا کرمی را برای شما قرار می دهیم که کاملا متفاوت است.

بازیگر تیپ مونا کارمی

تابلویی از مونا کارمی با سبکی متفاوت

بازیگر تیپ مونا کارمیبازیگر تیپ مونا کارمی

بیوگرافی موناکرمی

مونا کرمی متولد 27 آذر 1369 در گلستان بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی و فارغ التحصیل مهندسی منابع طبیعی است. کرمی در شهرستان مینودشت استان گلستان در خانواده ای 4 نفره به دنیا آمد و تنها یک برادر به نام مجید دارد که 3 سال از او کوچکتر است و در زمینه موسیقی فعالیت می کند. کرمی به دنیای هنر و بازیگری بیشتر علاقه دارد. از کودکی و می توان گفت اولین گام های بازیگری را از روی صحنه تئاتر دانشجویی برداشت.

نوع مونا سرامی کرم در درگاه سرنوشت

مونا کرمی در سال 1393 در سن 25 سالگی برای اولین بار در تلویزیون ظاهر شد و با ایفای نقش در سریال بیمار استاندارد گام مهمی در عرصه بازیگری برداشت. ، رویا تیموریان و پوریا پورساره به گفته خودش بهترین اتفاق را در زندگی هنری خود تجربه کرد.

بازیگران سرنوشتبازیگران سرنوشت

کرمی پس از بازی در سریال استاندارد بیمار، دو سال از بازیگری دور ماند تا اینکه با فیلم کوتاه چوردریز به دنیای بازیگری بازگشت و وارد عرصه تئاتر شد و پس از سه سال دوری از تلویزیون در سال 1376 به تلویزیون بازگشت. نقش شیوا در دومین تلاش خود با سریال حوالی پاییزی و در سال 1398 با ایفای نقش در فصل سوم سریال دسمت و سریال چوب خین حضور پر رنگی در دنیای تصویر داشت.

اینستاگرام و تانما

دیدگاهتان را بنویسید