نقشه آپارتمان از 190 متری اویم شاهانه


نقشه یک آپارتمان 190 متری

به گزارش بازار کار، ساخت خانه اویم شاهانه: پلان یک آپارتمان 190 متری را می توان در بهترین حالت سه یا چهار خوابه طراحی کرد. اما بهتر است در طراحی پلان آپارتمان 190 متری تعداد اتاق خواب های بیشتر از چهار اتاق را در نظر نگیرید مگر زمانی که می خواهید خانه دوبلکس طراحی کنید. ایده آل در طراحی پلان 190 متری آپارتمان باید از دو حمام و سرویس بهداشتی استفاده شود که یکی از آنها در اتاق خواب اصلی (خواب مستر) قرار دارد. مهندسین ما با آگاهی کامل از استانداردهای طراحی اتاق خواب و سایر فضاهای آپارتمانی می توانند پلان آپارتمان 190 متری را به بهترین نحو طراحی و اجرا کنند.

نقشه یک آپارتمان 190 متری
نقشه یک آپارتمان 190 متری

پلان آپارتمان 190 متر

مطمئناً خانه ای عالی در ذهن همه، اتاق خوابی رویایی و خیره کننده دارد. اما با توجه به اینکه افراد وقت خود را در اتاق خواب صرف استراحت می کنند. طراحی اتاق خواب می تواند تاثیر زیادی بر روحیه آنها داشته باشد. بنابراین بهتر است اتاق خواب ها دقیقاً مطابق با استانداردهای تعیین شده برای آنها طراحی شوند. به عنوان مثال در بهترین حالت هر اتاق خواب باید دارای یک خوابگاه طبیعی باشد. بهتر است همه اتاق خواب ها کمد دیواری داشته باشند. حداقل ابعاد اتاق خواب در خانه های 190 متری در حالت ایده آل 12 متر مربع (اتاق خواب های معمولی) و 20 متر مربع (اتاق خواب اصلی) می باشد.

پلان آپارتمان 190 متری
پلان آپارتمان 190 متر

اتاق خواب استاندارد هنگام طراحی پلان یک آپارتمان 190 متری

در انتخاب رنگ و کاغذ دیواری اتاق خواب بسیار دقت کنید. رنگ آمیزی ساختمان مدرن به دلیل رنگ های نامناسب می تواند تاثیر زیادی بر روحیه افراد بگذارد. به عنوان مثال، استفاده طولانی مدت از رنگ زرد در اتاق خواب کودکان می تواند منجر به پرخاشگری شود. همچنین استفاده از کاغذ دیواری طرح دار و شلوغ می تواند باعث سردرگمی و اختلال در خواب افراد شود.

عکس آپارتمان 190 متری
عکس آپارتمان 190 متری
آپارتمان 190 متری
آپارتمان 190 متری

مقالات پیشنهادی برای مطالعه:

رنگ کنیتکس

رنگ چند رنگ

قیمت اکریلیک

هزینه ساخت ویلا در سال 1401
هزینه ساخت ویلا در شمال

دیدگاهتان را بنویسید