نجم الدین شریعتی از سنگ قبرش در بهش زهرا شوکه شد


نعیم الدین شریعتی مجری سرشناس ایرانی است که سال ها مجری برنامه «سمت خدا» بود. امروز در ایران فور فان می خواهیم عکسی از سنگ قبر نعیم الدین شریعتی که با دیدنش شوکه شد را منتشر کنیم.

عکس سنگ قبر نعیم الدین شریعتی

نجم الدین شریعتی عکسی از سنگ قبر خود منتشر کرد

سنگ قبر نجم الدین شریعتیسنگ قبر نجم الدین شریعتی مجری

اولین عکس همسر و فرزند نجم الدین شریعتی رونمایی شد

نجم الدین شریعتی، مجری تلویزیون ایران، متولد 1359 و اهل مازندران است. شریعتی که بیشتر در تلویزیون فعالیت می کند کمتر در جای دیگری دیده می شود.نجام الدین شریعتی از زمانی که تنها 22 سال داشت فعالیت خود را به عنوان مجری آغاز کرد.

نجم الدین شریعتی در اولین تلاش خود برای برنامه نیمرخ که برای مخاطبان نوجوان و جوان تدارک دیده شده بود جلوی دوربین رفت و زمان زیادی نگرفت تا این برنامه مخاطبان زیادی پیدا کند.

نجم الدین شریعتی چهار سال بعد برای اولین بار در نمایشی با موضوع مذهبی به نام «زلال حکم» جلوی دوربین رفت و این بار مانند سریال های قبل می درخشد و با موفقیت بسیار مخاطب را جذب می کند.

بازگشت برنامه سمت خدا

عبدالمجید رکنی تهیه کننده برنامه «صامت خدا» که از شبکه سه سیما پخش می شود در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بازگشت نعیم الدین شریعتی به این برنامه پس از دو ماه غیبت روی آنتن گفت: آقای نعیم الدین شریعتی به برنامه بازگشتند. روز شنبه چهارم ربیع الاول دوباره این برنامه را اجرا کرد.

وی با اشاره به اینکه آیا با آغاز ماه ربیع الاول تغییری در رویکرد برنامه ایجاد شده است؟
ما هر سال تغییر خاصی در ساختار و رویکرد برنامه نداریم
ما این روزها برنامه ای برای نفی قساوت ها داریم و همین برنامه را در این ماه دنبال می کنیم.

مجری خدامجری خدا

15 کارشناس که با «کشور خدا» آشنا شدند.

رکنی همچنین درباره اینکه چقدر کارشناسان این برنامه و حضور افراد جدیدتر تغییر خواهد کرد، توضیح داد: «صامت خدا» در این سال ها میزبان چهره های مختلفی بوده است، کسانی که توانایی های خودشان را داشتند و از طریق تلویزیون به شهرت رسیدند، قطعا رسانه ها نمی توانند آنها را نادیده بگیرند، آن را رها کنید. و بلافاصله به سراغ چهره های جدید بروید. در سینما و هنر نمی توان گفت به خاطر جوانی یا چهره های جدید باید بقیه مردم و پیشکسوت ها را کنار بگذاریم اما به تدریج می توان به چهره های دیگر هم فضا داد.

اینستاگرام و رکنا و مهر

دیدگاهتان را بنویسید