نبات شیرین به دختر شاهرخ استخری در حالی که برای پدرش غذا می خورد


شاهرخ استخری بازیگر مشهور ایرانی متاهل و دارای دو دختر نازنین است. این خانواده فوق العاده مدتی است که در خارج از کشور زندگی می کنند. امروز در ایران به عنوان یک طرفدار می خواهیم شیرینی شیرینی شاهرخ استخری را در حین خوردن ببینیم.

شاهرک استکری عزیز

در این ویدیو شیرینی نبات های شاهرخ استخری را مشاهده می کنید

ویدئویی در مورد خوردن آب نبات استخر

نقش پدر در رشد ذهنی دختر

اولین مردی که دختر به او علاقه نشان می دهد پدرش است واکنشی که پدر در مورد علاقه خود نشان می دهد برای رشد جنسی دختر بسیار مهم است. گرمی ارتباط عاطفی با پدر، بازیگوشی و محبت پدر برای رشد جنسی سالم دختر بسیار مهم است. بنابراین پدران با رفتار استاندارد خود معیاری برای دختران خود تعیین می کنند، زیرا دختران بر این اساس مردان را قضاوت می کنند.

شاهرک استکری عزیزدختران

پس بهتر است اولین نفری باشید که دخترتان را به سینما، کنسرت، پارک، شهربازی و هر مکان دیگری می برد. اولین کسی که قلب، شکلات و خرس عروسکی خرید. فرزند شما این را برای اولین بار فراموش نمی کند و تا آخر عمر برای او آرامش به ارمغان می آورد و شما را به خوبی به یاد می آورد.

از نظر روانشناسی ثابت شده است که دخترانی که در خانه تحت حمایت عاطفی پدرانشان هستند، تصمیمات سطحی، لحظه ای و زودگذر را برای جنس مخالف نمی گیرند که با عشق کم می لرزند و خیانت می کنند، زیرا از نظر عاطفی در مورد آنها متقاعد کننده هستند.

شاهرک استکری عزیزرابطه پدر و دختر

بنابراین از نظر تحصیلی، هم مادر در رشد دختران و هم پدران در انتخاب و آینده دخترانشان تأثیر دارند. در واقع رفتار پدر با دخترش آینده او را رقم می زند. حتی نوع رفتار پدر با مادر خانواده، نگرش دختر را نسبت به آینده اش تعیین می کند و بر سلامت عاطفی او تأثیر می گذارد.

اینستاگرام و فارس

دیدگاهتان را بنویسید