مونا بانکی پور و پسرش دارا حیایی در دبی با ماشین


مونا بانکی پور بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران است که سال هاست بیکار است. او همسر سابق امین حیای بازیگر است و حاصل این ازدواج یک پسر به نام دارا است. در ادامه در Iran FourFan می خواهیم ویدیویی از مونا بانکی پور و پسرش دارا را برای شما قرار دهیم

مونا بانکی پور و پسرش دارا

در این ویدیو خوش گذرانی مونا بانکی پور و پسرش در دبی را مشاهده می کنید

ویدئوی همسر سابق امین حیایی و پسرش در دبی

مراحل اجاره ماشین در دبی چگونه است؟

سفر به دبی می تواند برای هرکسی یک تجربه هیجان انگیز باشد، اما اگر در طول اقامت خود در دبی ماشین داشته باشید، سفر شما می تواند فوق العاده هیجان انگیز باشد. با اجاره یک ماشین لوکس و زیبا در دبی می توانید کل شهر و جاذبه های اطراف را بگردید و لذت ببرید.

همچنین نکته دیگری که قبل از سفر باید به آن توجه کنید این است
استفاده مکرر از وسایل حمل و نقل عمومی و حتی هزینه دسترسی به نقاط مختلف شهر دبی.
این امر می تواند زمان بر و بدون شک محدودیت باشد
و منجر به نقص خواهد شد. اجاره ماشین یک راه حل ایده آل است
به شما این امکان را می دهد که هر ساعت از شبانه روز ساعت 13 به هر نقطه از شهر که می خواهید بروید.

مونا بانکی پور و پسرشماشین های اجاره ای

دبی با شبکه جاده ای فوق العاده پیچیده و همچنین بزرگراه های باکیفیت که بسیاری از خودروهای لوکس و مدرن در آن تردد می کنند، بهترین مکان را برای رانندگی لوکس فراهم کرده است. شما این فرصت را دارید که از خیابان های روشن و زیبای دبی دیدن کنید و پس از تجربه های شگفت انگیز شلوغی و شلوغی شهر را پشت سر بگذارید و از مناطق کویری و دیدنی اطراف شهر دبی دیدن کنید.

مونا بانکی پور و پسرشاجاره ماشین در دبی

خودروهای مدرن و لوکسی که در دبی وجود دارند ممکن است هر کسی را وسوسه کند تا از آنها برای تکمیل سفر خود به دبی استفاده کند. در واقع چه بهتر که با پرداخت هزینه ای ناچیز و اجاره خودروی لوکسی مانند لامبورگینی، بوگاتی یا فراری، سفر خود به دبی را خاص تر کنید!

اینستاگرام و الی گشت

دیدگاهتان را بنویسید