مهمانی بازیگران سریال آفتاب پرست در رستوران معروف


سری جدید نمایش خانگی با بازی پیمان جمشیدی از ابتدا با استقبال خوبی روبرو شد. این سریال قرار است دوشنبه پخش شود. در دو قسمت اول این سریال افراد زیادی به او پیوستند. بازیگران سریال آفتاب پرست در ایران فورفن را ببینید.

بازیگران سریال آفتاب پرست

قاب عکس از ضیافت سریال آفتاب پرست

ضیافت سریال آفتاب پرست شب گذشته در رستوران لیدولانژ با حضور بازیگران و هنرمندان برگزار شد.

سریال کمدی آفتاب پرست به کارگردانی برزو نیک نژاد، تهیه کنندگی سیدمصطفی احمدی و نویسندگی امیر برادران دوشنبه هر هفته ساعت 20 به صورت اختصاصی در فیلم نت منتشر می شود.

معمولا وقتی قسمت اول یا دوم یک سریال خیلی خوب پیش نمی رود، منتقدان خوش بین می گویند که باید به سریال فرصت داد تا در قسمت های بعدی انسجام خود را پیدا کند و مخاطب را درگیر کند. اما واقعیت این است که اغلب از همان قسمت اول می‌توان توانایی‌های سریال را حدس زد و مشخص کرد که آیا این بازی‌ها، این داستان و این فضای کلی می‌تواند در نهایت چیزی جذاب به مخاطب ارائه دهد یا خیر. «آفتاب پرست» از آن دست سریال هایی است که اصلاً از مخاطبش فرصت نمی خواهد; این سریال با همان قسمت اول شروع بسیار خوبی دارد و آنچه را که از یک کمدی انتظار دارید به شما می دهد: خنده، خنده، خنده.

بازیگران سریال آفتاب پرستبازیگر سریال آفتاب پرست

خلاصه ای از تاریخچه سریال آفتاب پرست

داستان فیلم در قسمت اول دو داستان متفاوت را دنبال می‌کند که قطعاً در قسمت‌های بعدی با وضوح بیشتری به هم مرتبط خواهند شد. از یک سو داستان روزنامه نگاری شجاع با بازی باران کوثری را می بینیم که مشتاقانه در تلاش برای افشای مفاسد اقتصادی است. او از دردسر سردرد می گیرد و مشکلاتی ایجاد می کند، اما او کسی نیست که از هدفش دست بکشد.

اما داستان اصلی حول دو دوست جنایتکار قمارباز به نام‌های جمال (پیمان جمشیدی) و منوک (حمیدرضا آذرنگ) می‌چرخد که تصمیم گرفته‌اند سطح پنهان کاری خود را بالا ببرند و فقط به دنبال افراد بسیار ثروتمند بروند. پس مانوش لباس زنانه پوشیده و کنار خیابان ایستاده است. نقشه آنها در ابتدا به خوبی پیش می رود و پورشه سوار منوچ می شود. جمال سوار بر موتور آنها را تعقیب می کند تا در لحظه مناسب آنها را بگیرد. اما پلیس از راه می رسد و این دو نفر دستگیر می شوند.

سریال آفتاب پرستبازیگران سریال آفتاب پرست

یک سال بعد جمال از زندان آزاد می شود. مانوش از جمال می‌خواهد که پس از آزادی به سراغ خواهرش برود و از او بخواهد که برای آزادی مانوش پولی فراهم کند. اما وقتی جمال پیش خواهر مانوک می‌رود، معلوم می‌شود که او هر چیزی را که می‌تواند بفروشد، فروخته و خرج چیزهای دیگر کرده است. حالا جمال (که به خاطر تلاش برای سرقت پورشه به جمال پورشه معروف شد) از یک طرف می خواهد به خواهر مانوک کمک کند تا برادرش را آزاد کند و از طرف دیگر خانه و زندگی عادی ندارد و مجبور است در یک خانه بخوابد. مسافرخانه در شب اما وقتی جمال شناسنامه جعلی خود را با نام خانوادگی پورشه به صاحب مسافرخانه نشان می دهد، جمال را با اشک و خوشحالی در آغوش می گیرد و می گوید تو پسر حاج آقا پورشه هستی!

اینستاگرام – فردا

دیدگاهتان را بنویسید