مرکز مانیتورینگ یکپارچه پیشرفته عملیات شبکه همراه اول افتتاح شدبه گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، «مرکز نظارت پیشرفته بر عملیات شبکه شهید سلیمانی» با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و جمعی در روز سه شنبه 13 مرداد ماه 1401 رسما افتتاح شد. از مدیران ارشد این اپراتور

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، خط اول عملیات شبکه که وظیفه نظارت را بر عهده داشت، به طور کامل در این مرکز مستقر شد تا شبکه را به صورت متمرکز و یکپارچه رصد کرده و از تمامی آلارم ها مطلع شود.

با توجه به اینکه وجود مراکز مانیتورینگ هوشمند در اپراتورهای ارتباطی یک ضرورت مسلم است، با افتتاح این مرکز، تمامی بخش های نظارتی منطقه عملیاتی شبکه به صورت یکپارچه با هم متحد می شود که در شناسایی مشکلات و مشکلات انعطاف پذیری بیشتری خواهد داشت. با پشتیبانی بهینه این در نهایت منجر به کیفیت شبکه و رضایت مشتری خواهد شد.

مدیریت مرکزی و یکپارچه، نظارت مستمر بر عملکرد و کارایی عناصر و واحدهای شبکه و ارائه گزارشات آماری و اطلاعات تحلیلی از وظایف این مرکز است که در مدت چهار ماه راه اندازی و مجهز به دستگاه های روز دنیا می باشد. تابلوهای داده هنری

همچنین در قلب این مرکز مانیتورینگ یکپارچه، یک مرکز مجزا دیگر با داشبورد زنده برای لحظات اضطراری و حساس تعبیه شده است تا بتواند در مواقع حساس پایداری شبکه را حفظ کند.

دیدگاهتان را بنویسید