مرجانه گلچین و برادرش بر مزار دختر عمویش نادیا دلدار گلچین


مرجان گلچین بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون ایران است که در چندین فیلم و سریال بازی کرده است. او سال گذشته مادرش را از دست داد و در سوگ او نشست. امروز در ایران به عنوان یک هوادار می خواهیم عکسی از مرجانه گلچین و برادرش را بر سر مزار نادیا دلدار گلچین قرار دهیم.

عکس مرجانه گلچین و برادرش

عکس مرجانه گلچین بر مزار برادرش

عکس مرجانه گلچین و برادرشعکس مرجانه گلچین و برادرش سر مزار

او همچنین با انتشار عکسی از برادرش نوشت:

در یک خانواده پرجمعیت، روش قدیمی برای برقراری ارتباط بین خواهر و برادر، آب نبات بود.

نمونه آن را می توانید در سازندگان فیلم ببینید. ما متعلق به نسل طلایی هستیم. حسادت و نزدیک بینی. گاهی من و عمویم حبیب سه سال از هم بزرگتر هستیم. نمی دانم چرا سه سال، سه سال، قراردادی بین خدا و پدر و مادرم بسته شد.

عکس مرجانه گلچین و برادرشعکس مرجانه گلچین و برادرش

خلاصه نه تا آن روزها و آن همه بچه، نه تا آن روزها و بچه های بی فرزند (شعر شد) امروز بچه های شما معمولاً سرشان شلوغ است، ما یکی دو کرد با ده تن نان و چهل تن پنیر نداریم. و بیست تن خیار.

گلچین گلچین مرجانی

خیلی براشون متاسفم من نه گرگ تو هوا بازی میکنم نه بازی میکنم نه بازی میکنم نسل طلایی من عشق بین خانواده ام زندگی کردم دوستشون داشتم و دوستشون دارم امیدوارم که بشه شرایطی باشد که این روزهای زیبا و عاشقانه تکرار شود. خانواده از یکدیگر نمی ترسند.

برادر بازیگربرادر بازیگر

از خودت غافل نشو و به نام علایق نخوان، وای وای وای، خیلی چیزای خوب دیگه، خدایا این روزا رو میبینم 😊 داستان از عشق گفتم و متاسفم، کلیپ قشنگی دادم فقط به این دلیل که می خواستم برای خودم و او آرزو کنم و گفتم چرا من را نمی شناسی؟ کسی که من را ساخت و فرستاد و من به شما علاقه ای ندارم بهترین هدیه ای بود که از او گرفتم، خداوند خانواده ما، دوستان، همکاران، مردم عزیز کشورمان را حفظ کند.

اینستاگرام مرجانا گلچین

دیدگاهتان را بنویسید